مپ های تاون هال 8

بهترین مپ های تاون هال 8 بازی کلش آف کلنز

دنیای بازی‌های موبایلی همواره جوش و خروش‌های فراوانی به همراه دارد. ما نیز در همین راستا به معرفی جدیدترین مپ های تاون هال 8 بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans) برای بازیکنان این سطح در دسته‌بندی‌های گوناگون پرداخته ایم که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

مپ های تاون هال 8 کلش آف کلنز

نقشه‌های دهکده در محصول پرطرفدار سوپرسل به طور کلی در چهار دسته فارمینگ، تروفی، هیبرید و وار قرار می‌گیرند. هریک از این دسته‌ها مزایای خاصی به همراه دارند که بازیکن را متناسب با هدف مورد نظر خود یاری می‌دهند.

مپ های تاون هال 8 : فارمینگ

این طبقه مختص بازیکنانی است که به منابع خود اهمیت فراوانی می‌دهند. بازیکن با چیدن مپ فارمینگ اطمینان خاطر زیادی از ایمن باقی ماندن اندوخته‌های دهکده خود پیدا می‌کند و راه را برای ارتقای ساختمان‌های آن را هموار می‌سازد. البته محافظت از منابع بی هزینه نبوده و بعد از انتخاب این مپ نباید انتظار ثابت ماندن یا افزایش تروفی‌های خود را داشته باشید.

مپ های تاون هال 8 : تروفی

همانطور که می‌دانید برترین بازیکنان دنیا در بازی کلش آف کلنز با کسب تعداد بسیار زیادی کاپ به جایگاه کنونی خود دست یافته‌اند و بی‌راه نیست اگر بگوییم بیشتر آن‌ها از مپ های تروفی بهره می‌برند. برخلاف مپ فارمینگ، مپ های تروفی محافظت چندانی از منابع شما نخواهند کرد و باید زمان بیشتری صرف حمله به سایر دهکده‌ها صرف کنید.

مپ های تاون هال 8 : هیبرید

کسب کاپ در کنار حفظ منابع، راهی است که بسیاری از بازیکنان این بازی برای اداره دهکده خود برمی‌گزینند. مپ های هیبرید تقریبا هردو هدف مپ های فارمینگ و تروفی را برای شما به ارمغان می‌آورد و دهکده‌تان را در وضعیتی متعادل قرار می‌دهد.

مپ های تاون هال 8 : وار

حتما بارها درمورد اهمیت مپ وار شنیده‌اید. هرچه مپ وار دشوارتر باشد، کسب درصد برای حریف مشکل‌تر خواهد شد و طبیعتا برد را به همراه خواهد داشت. ما نیز تعدادی از مپ های مهندسی شده و دشوار وار را برای شما عزیزان انتخاب کرده‌ایم.

 

شما می‌توانید با جستجو در گجت نیوز علاوه بر مپ های تاون هال 8 مپ های سایر تاون‌هال‌ها را نیز مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. عالیه خیلی ممنون

  2. سلام،بیاین کلن من داره میره ۵
    ااسمش alihosseinpoor جستجو کنین

  3. من یه اکانت خوبی دارم کس نمیخواد بهش بدمش