پلی استیشن 4.5

آیا پلی استیشن 4 نئو می‌تواند ایکس باکس وان اس را شکست دهد؟

یکی از جذاب‌ترین بحث‌ها در بین گیمرها، کنسول ارتقاء یافته پلی استیشن 4 نئو (پلی استیشن 4.5) و ایکس باکس وان اس دو کنسول پشتیبانی کننده از رزولوشن 4K است. در حالی که مایکروسافت از کنسول تازه خود رونمایی کرد؛ سونی همچنان به دنبال برنامه ریزی است تا سال جاری کنسول خود را معرفی کند.

هر دو کمپانی سونی و مایکروسافت چندی پیش این خبر را تأیید کردند که به دنبال تولید نسخه‌های قدرتمندتر دو کنسول خانگی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هستند؛ اما آن‌ها به‌طور مشخصی اعلام نکردند که چه زمانی این محصولات روانه بازار خواهند شد. یکی از بزرگ‌ترین قابلیت‌هایی که این مدل‌های ارتقاء یافته در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می‌دهند، پشتیبانی از رزولوشن 4K است که می‌تواند علاوه بر نمایش جزئیات به مراتب بالاتر و باکیفیت‌تر تصاویر، واقعیت مجازی را نیز به نحو احسنتی در این محصولات به ارمغان آورد.

چند روز قبل مایکروسافت از نسخه جدید ایکس باکس وان خود به نام ایکس باکس وان اس (Xbox One S) رونمایی کرد. کنسولی که اندازه‌ای به مراتب کوچک‌تر از نسخه معمولی خود دارد. این محصول که در نسخه‌های 500 گیگابایتی، 1 ترابایتی و 2 ترابایتی قابل عرضه است، می‌تواند تصاویری با رزولوشن 4K را به نمایش بگذارد که یکی از ایده آل‌ها برای هر گیمری به‌حساب می‌آید.

ایکس باکس وان اس و پلی استیشن 4.5

ایکس باکس وان اس

رقابت بین پلی استیشن 4.5 و ایکس باکس وان اس جذاب‌تر از رقابت دو نسخه معمولی آن‌ها خواهد بود

حال این گزارش جدید خبر از معرفی کنسول پلی استیشن 4 نئو (پلی استیشن 4.5) در امسال میدهد و بدون شک این محصول سال جاری رونمایی خواهد شد. کنسولی که گیمرها در نمایشگاه E3 منتظر رونمایی از آن بودند اما سونی از آن رونمایی نکرد تا زمان دیگری را به این کار اختصاص دهد. بر اساس این گزارش پلی استیشن 4 نئو (پلی استیشن 4.5) حداکثر تا اواخر سال جاری رونمایی خواهد شد.

اگر سونی قصد داشته باشد امسال از پلی استیشن 4 نئو رونمایی کند، احتمالاً یکی از رویداد‌های Game Show توکیو و یا Games Week پاریس را برای این کار انتخاب خواهد کرد. اگر به خاطر داشته باشید پلی استیشن 4 نیز سه سال پیش طی کنفرانس Games Week پاریس رونمایی شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*