اپلیکیشن جذاب Draw something.به زودی برای ویندوز فون ۸ عرضه می شود

همانطور که مایکروسافت در کنفراس خبریش اعلام کرد، کمپانی Zynga به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان بازی برای پلتفرم های مختلف، متعهد شده است که تعدادی از بازی هایش را برای کاربران ویندوز فون به ارمغان بیاورد.یکی از بازی های فوق العاده محبوب این شرکت، اپلیکیشن Draw something است که در بین کاربران iOS و اندروید طرفداران بسیاری دارد.

این اپلیکیشن ابتدا توسط گروه OMPOP طراحی و سپس به کمپانی زینگا فروخته شد. جالب است بدانید که این بازی در طی ۵۰ روز به رکورد ۵۰ میلیون دانلود دست یافته است و بالغ بر ۳۹ میلیون کاربر فعال دارد.

اما این بازی چه روالی را دنبال می کند؟ این اپلیکیشن کاملا بر مبنای multiplayer یا چند کاربری طراحی شده است. بدین ترتیب که شما باید از بین کاربران متعدد برنامه، یکی را برای رقابت انتخاب کنید. البته اگر شناسه دوستان تان را بدانید، می توانید با آن ها به بازی بپردازید. پس از انتخاب رقیب، برنامه کلماتی از زبان انگلیسی را به شما پیشنهاد می دهد، در گام بعدی باید آن کلمه را نقاشی کنید، رقیب شما سپس باید با توجه به نقاشی شما، آن کلمه را حدس بزند و بعد نقاشی خود را برای شما ارسال کند.

طبق اخبار حاصله، این برنامه به همراه بازی Words with Friends، یکی از اولین اپلیکیشن های Zynga خواهد بود که به ویندوز فون هشت راه خواهد یافت. اما تا آن زمان، اگر از iOS یا اندروید استفاده می کنید، می توانید از این اپلیکیشن برای سرگرم شدن و بهبود زبان انگلیسی خود بهره ببرید.

این برنامه رایگان برای اندروید از بازار ، و برای iOS از اپ استور قابل دانلود است.


منبع : THEVERGE

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*