سقوط آیفون

سقوط آیفون از ارتفاع ۷۶۰ متری و سالم ماندن آن!

سقوط آیفون از ارتفاع ۷۶۰ متری خبرساز شد. بارها و بارها شاهد آن بوده‌ایم یا برای خودمان نیز اتفاق افتاده که گوشی هوشمندمان از روی میز یا از دستمان رها شده و به زمین بیافتد. حس دردناکی است! به خصوص زمانی که آن را بردارید و ببینید که نمایشگر آن شکسته و یا کار نمی‌کند. مسلما در آن هنگام حس عجیبی خواهید داشت؛ اما نظرتان با سقوط آیفون از ارتفاع ۷۶۰ متری (۲۵۰۰ پایی) آسمان چیست؟ آیا شانسی وجود دارد که این گوشی را حتی بتوان تعمیر کرد؟ یا باید قطعات آن را با جارو از روی زمین جمع کرد.

اگر چه این اتفاق بسیار نادر است؛ اما موردیست که برای یک زن کانادایی پیش آمد. به گزارش خبرگزاری Abbotsford  یک زن کانادایی به نام جینین باک (Jeannine Buck) هنگامی که در هواپیمای سسنای خود مشغول پرواز بود، سعی می‌کند تا از مناظر اطراف عکسبرداری کند؛ اما به طور کاملا تصادفی گوشی از دستش پائین می‌افتد و او می‌تواند تنها نظاره گر سقوط آیفون خود باشد، آن هم از ارتفاع ۷۶۰ متری!

جینین به خبرگزاری Abbotsford می‌گوید: “در لحظه اول با خودم فکر کردم که چی شد؟ آیا این اتفاق واقعا افتاد؟”

او می‌تواند تنها نظاره گر سقوط آیفون خود باشد، آن هم از ارتفاع ۷۶۰ متری!

اگر چنین اتفاقی برای بسیاری از ما بیفتد، بدون شک گمان می‌کنیم که نه تنها این گوشی آسیب دیده بلکه دیگر باید با آن خداحافظی کرد (مطمئنا سقوط از ارتفاعی حدود ۸۰۰ متر نباید چیزی را سالم بگذارد)؛ اما گویا جینین باک چنین تصوری نداشته است. او تصمیم می‌گیرد تا شانس خود را امتحان کند. بنابراین به دنبال گوشی آیفون خود می‌رود. تصور کنید می‌تواند چه اتفاقی افتاده باشد؟ او در کمال ناباوری گوشی خود را یافته و جالب آنکه آیفون او در این سقوط وحشتناک تنها کمی آسیب دیده و نمایشگر آن همچنان مشغول کار است (تصویری بالا، پستی است که او در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشته است).

جینین می‌گوید قبل از این اتفاق، دوستش به او هشدار داده بود که گوشی خود را زیادی به پنجره نزدیک کرده است. او اضافه کرد: “من گمان نمی‌کردم که باد بتواند گوشی را از چنگم برُباید. این اتفاق برای من درس بزرگی بود. مطمئنا دیگر بعد از این هرگز در کنار پنجره باز یک هواپیما عکسبرداری نخواهم کرد. هرگز!”

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*