تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت 7

هزینه تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت ۷ با اس ۷ اج یکسان است

از سامسونگ خبر می‌رسد که تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت ۷ (Samsung Galaxy Note 7) همسان با هزینه تعویض صفحه دیگر صفحه خمیده سامسونگ یعنی اس ۷ اج است. در واقع در صورتی که صفحه گوشی شما بشکند و شهروند ایالات متحده باشید، ۲۷۰ دلار برای شما این تعویض آب خواهد خورد. هرچند که می‌توانید از گزینه‌های حق بیمه‌ی سامسونگ برای محافظت از دستگاهتان نیز استفاده کنید.

خرد شدن صفحه نمایش Quad HD دو لبه خمیده سوپر AMOLED گوشی جدید نوت ۷ شما نه تنها اعصاب شما را نیز خرد خواهد کرد بلکه همچنین شما را در تنگنای مالی قرار می‌دهد تا هزینه‌ی هنگفتی را برای تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت ۷ خود انجام دهید.

۲۷۰ دلار ناقابل برای تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت ۷

ما با تیم پشتیبانی شرکت سامسونگ مکالمه‌ای را انجام دادیم و از آن‌ها هزینه‌ی تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت ۷ را پرسیدیم. به گفته‌ی یکی از اعضای این تیم، در صورتی که صفحه نمایش فبلت شما بشکند، چیزی حدود ۲۷۰ دلار در ایالات متحده برای شما آب خواهد خورد. این در حالی است که سامسونگ متعهد می‌شود تمام ویژگی‌های گوشی شما نظیر قابلیت مقاومت در برابر آب همچنان حفظ شده و گوشی نهایتاً طی مدت یک هفته الی ۱۰ روز به شما بازگردانده شود.

هزینه‌ی مورد نیاز برای تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت ۷ (Samsung Galaxy Note 7) دقیقاً هم اندازه با مدل اس ۷ اج است. بنابراین ما می‌توانیم بیشتر هزینه لازم را مربوط به دو لبه خمیده‌ای بدانیم که در این دو محصول تعبیه شده و در واقع از مشخصه‌های اصلی این هندست به حساب می‌آید.

تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت 7

البته نگران نباشید؛ چرا که تازه‌ترین پرچم‌دار سامسونگ از محافظ صفحه نمایش گوریلا گلس ۵ برخوردار است که در تست‌های سقوط کاملاً با دوام و مستحکم ظاهر شده است. حداقل تا آنجایی که به سقوط مستقیم مربوط است شما می‌توانید بر روی این محصول حساب کنید اما هنوز ممکن است بخواهید از سایر گزینه‌های محافظتی سامسونگ نظیر Protection Plus نیز استفاده کنید. با پرداخت ۱۲۹ دلار برای بیمه کردن گوشی هوشمند خود در برابر دو صدمه اتفاقی طی دو سال و همچنین ۷۹ دلار برای هر اتفاق، می‌توانید هزینه‌ی کمتری را در برابر تعویض صفحه نمایش تحمیل کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*