بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید

معرفی بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید (هفته آخر مرداد)

اگر شما هم کنجکاو هستید تا جدیدترین بازی های آیفون و اندروید را تجربه کنید اما نمی‌دانید در بین هزاران برنامه موجود در فروشگاه‌های اپلیکیشن کدامین را دانلود کنید، ما برای راحت‌تر شدن کار شما بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید طی هفته آخر مرداد ماه را انتخاب کرده‌ایم.

این بازی‌ها شامل عناوینی است که بدون در نظر گرفته شدن ژانر، بر اساس کیفیت ساختشان انتخاب شده‌اند. در بین این بازی‌ها ژانرهای مختلفی نظیر فکری، پازل، مسابقه‌ای، استراتژی و ژانرهایی ترکیبی معرفی شده‌اند و شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه درنگی فوراً این بازی‌های جذاب را تجربه کنید.

جدیدترین بازی های آیفون و اندروید ۲۷ مرداد الی ۱ شهریور

Deus Ex GO

قیمت: ۵ دلار

ژانر: دونده مبتنی بر تاکتیک

دانلود بر روی اندروید | iOS

بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید

به دنبال عناوین بازی‌های دونده‌‌ای نظیر Hitman و Tomb Rider که جلوی نام آن‌ها عبارت GO درج شده، بازی جدیدی نیز با تمی تیره و تاریک به نام Deus Ex در اختیار گیمرهای موبایلی قرار گرفته است.

در این جا شما با یک بازی اول شخص شوتر طرف نخواهید بود. این بازی با ژانری معمایی فکری و البته دونده اثری جذاب از استودیو اسکوئر انیکس است که برای دو پلتفرم اندروید و آی او اس عرضه شده است. در بازی دئوس اکس شما فردی به نام Adam Jensen خواهید بود که وظیفه شما گذشتن از مراحلی پر از معماهای مرموز است. این بازی نسبت به سایر بازی‌های هم رده خود نظیر هیتمن از درجه حساسیت و سختی بالاتری برخوردار است. در واقع بازیکن باید فکر کند تا بتواند بهترین تصمیم را برای رسیدن به اهداف و گذراندن مراحل انتخاب کند.

Leap of Fate

قیمت: ۴ دلار

ژانر: تصویر از بالا – شوتر

دانلود بر روی iOS

بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید

بازی خیز از سرنوشت یکی از بهترین بازی‌های iOS تازه به انتشار رسیده است. این بازی دارای سبک تیراندازی و دوربین گذاری از سمت بالا به پایین بوده و همه چیز در مورد غلبه بر ترس و رسیدن به سرنوشت خواهد بود. در شهر نیویورک، جایی که سحر و جادو واقعی است، شما باید به عنوان یک ساحر حرفه‌ای توسط قدرت غیر قابل بیانتان برای مقابله با دشمنان استفاده کنید.

Outfolded

قیمت: رایگان

ژانر: پازل

دانلود بر روی iOS

بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید

سازنده‌ی بازی محبوب PAC-MAN 256 و همچنین سری Cubemen اینک با یک بازی پازلی مینیمالیستی به نام Outfolded به میدان آمده است تا شاهد یکی دیگر از بهترین بازی های iOS در هفته‌ای که گذشت باشیم. این عنوان، یک بازی بی‌پایان پازلی است که برای رسیدن به اهدافتان باید اشکال مختلف را بر روی یکدیگر رها کنید. به نوعی این بازی را می‌توان عنوان مدرن شده‌ی تتریس (Tetris) دانست.

Hero Generations

قیمت: ۵ دلار

ژانر: استراتژیک

دانلود برای iOS

بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید

نسل قهرمانان یک بازی خلاقانه با سبک استراتژی است که در محیط فانتزی زندگی خواهید کرد. در واقع هر نوبتی که شما وارد بازی شوید، یک روز از زندگی شما خواهد گذشت. بگردید، یک دوست پیدا کنید، یک خانه بسازید و تا قبل از آن که بمیرید تولید مثل کنید تا در پس از شما فرزندانتان دنیا را به دست بگیرند. در این بازی تصمیمات نقش اساسی را ایفا می‌کنند و تا زمانی که خانواده خود را به خوبی با تصمیماتتان به جلو پیش ببرید، بازی خواهید کرد.

Legend of the Skyfish

قیمت: ۴ دلار

دانلود بر روی iOS

بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید

Legend of the Skyfish یک بازی اکشن ماجراجویی با تم پازل و گرافیکی زیبا است که در رده بهترین بازی های آیفون این هفته قرار گرفته است. این بازی از شخصیت قهرمانی قدرتمند همراه با اسلحه و ابزاری جالب برخوردار است. این بازی شامل ۴۵ مرحله مختلف و همچنین قول است که باید آن‌ها را در انتهای هر مرحله شکست دهید.

It’s a Space Thing

قیمت: رایگان

ژانر: واکنشی شوتر

دانلود برای اندروید | iOS

بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید

این بازی دارای سبک رتروی قدیمی شوتر است که ما را به زمان‌هایی دوردست و کنسول‌های بازی قدیمی خواهد بود. برنده در این بازی شخصی است که بتواند از رفلکس سریع‌تری برخوردار بوده و خیلی زود واکنش نشان دهد. در کنار گذشتن از مراحل، قول‌ها و دشمنان حالت جذابی به نام «قول کشی بی‌پایان» نیز وجود دارد تا بتوانید در مواقع لزوم از آن لذت ببرید.

Train Kit

قیمت: ۳ دلار

ژانر: کودکانه

دانلود بر روی iOS

بهترین و جدیدترین بازی های آیفون و اندروید

ترین کیت، یک بازی جذاب جدید و قابل اجرا برای کودکان است که ساخت یک دنیای کوچک حاوی راه آهن و قطار را همراه با لذت بردن از المان‌های سه بعدی برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. تیکه‌های جاده را اضافه و  جابه‌جا کنید. این کار با کشیدن و سپس انداختن آن‌ها توسط انگشتان شما قابل انجام خواهد بود. شما می‌توانید انواع قطارها، تونل‌ها، جاده‌ها و درخت‌ها را در یک دنیای بی‌پایان اضافه کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*