اپ استور

تیم کوک آمار دانلود ۱۴۰ میلیاردی اپ استور را به رخ کشید

حدود نیم ساعت از آغاز رویداد داغ اهالی کوپرتینو می‌گذرد و شاهد انتشار خبرهای جدیدی پیرامون اتفاقات و حواشی این مراسم هستیم. پس از اتمام مراسم افتتاحیه و نمایش اسلایدهایی به حضار، تیم کوک به عنوان مدیرعامل اصلی کمپانی اپل به روی صحنه آمد. آقای کوک هرگز زمان خود را تلف نکرده و پس از ارائه گزارشاتی از سرویس اپل موزیک (Apple Music)، بلافاصله به سراغ فروشگاه اپ استور رفت. با مشروح خبر همراه گجت نیوز باشید.

طبق اطلاعات رسمی و معتبر منتشر شده توسط اهالی کوپرتینو در این رویداد، از زمان راه‌اندازی فروشگاه اپ استور – حدود ۸ سال پیش – تاکنون، بیش از ۱۴۰ میلیارد دانلود در آن صورت گرفته است. آقای تیم کوک در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرد که علاوه بر طبیعت در دسترس و جذاب گیمینگ، تعامل مناسب بازی‌ها با دستگاه‌های مبتنی به iOS و همچنین عملکرد پرقدرت آی دیوایس‌ها، موجب تبدیل شدن آیفون و آیپدها به محبوب‌ترین دستگاه‌های گیمینگ در دنیا شده است. امروز بیش از ۵۰۰ هزار اپلیکیشن در فروشگاه بزرگ اپ استور را بازی‌های موبایل تشکیل می‌دهند.

صحبت‌های آقای تیم کوک در مورد موفقیت و افتخارآفرینی‌های فروشگاه اپ استور (App Store) به همینجا ختم نشد. مدیر عامل کمپانی اپل از درآمد دو برابری این سرویس به نسبت بزرگترین رقیب خود خبر داد – کاملا مشخص است که منظور اهالی کوپرتینو از “نزدیک‌ترین رقیب” کمپانی گوگل و سرویس گوگل پلی است. آقای کوک اعلام کرد که همین سودآوری بالا به همراه پایداری پلتفرم iOS، توسعه دهندگان مختلف را به سمت اپ استور کشانده است. در این زمینه واقعا مثال‌های مختلفی وجود دارد و نمی‌توان این ادعای آقای کوک را به سادگی رد کرد.

اپ استور

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ به زودی دو گوشی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رونمایی می‌شوند. آیا شما نیز هیجان زده هستید؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*