مراقب باشید! آیفون ۷ جت بلک در برابر خراش آسیب‌پذیر است

مراقب باشید! آیفون ۷ جت بلک در برابر خراش آسیب‌پذیر است

شب گذشته سرانجام از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رونمایی شد و یکی از مواردی که به مذاق خیلی از طرفداران قدیمی‌تر برند اپل خوش آمد، عرضه‌ی این دو گوشی در دو رنگ مشکی جدید بود. آیفون ۷ جت بلک (Jet Black) یکی از این دو مدل مشکی رنگ است که دارای ظاهر براق‌تری است و برای آن دسته از کاربرانی که طرفدار گجت‌های الکترونیکی هوشمند پر زرق و برق هستند، مطمئنا گزینه‌ی ایده‌آلی محسوب می‌شود.

البته باید توجه داشته باشید که زیبایی و براقیت این مدل باعث می‌شود که مراقبت از آن سخت‌تر شود و آنطور که اپل توضیح داده است، لازم است که کاربران آیفون ۷ جت بلک مراقبت بیشتری برای جلوگیری از آسیب دیدن بدنه‌ی این مدل داشته باشند. اپل در صفحه‌ی مخصوص آیفون ۷ در وبسایت رسمی خود درباره‌ی این موضوع توضیح داده است و جهت جلوگیری از ایجاد خط و خش بر روی بدنه‌ی این محصول ظریف، توضیحاتی را ارائه کرده است که کاربران این اسمارت فون حتما لازم است که از آنها اطلاع داشته باشند:

ظاهر براق و نهایی آیفون ۷ جت بلک از طریق انجام یک پروسه‌ی تولید دقیق ۹ مرحله‌ای شامل چند مرحله‌ی آندسازی و پلیش به دست آمده است. بدنه‌ی آندایز شده‌ی این آیفون نیز مانند تمام محصولات دیگر آندایز شده‌ی اپل دارای مقاومت بالایی است، اما به دلیل ظاهر براق‌تر این محصول، نمایش خط و خش‌ها و خراش‌های ریز بر روی آن با شدت بیشتری انجام می‌شود. اگر شما نسبت به این موضوع حساس هستید، می‌توانید از تعداد زیادی از کیس‌های محافظی که برای آیفون ۷ جت بلک فراهم شده است، استفاده کنید.

جنس بدنه‌ی آیفون ۷ جت بلک تفاوتی با دیگر مدل‌‌ها ندارد

مراقب باشید! آیفون ۷ جت بلک در برابر خراش آسیب‌پذیر است

موضوعی که اپل سعی در توضیح آن دارد، این است که جنس بدنه‌ی مدل جت بلک آیفون ۷ هیچ تفاوتی از لحاظ مواد سازنده با دیگر آیفون‌های اپل ندارد، اما به دلیل این که از سطح براق‌تر و صیقلی‌تری برخوردار است، اگر حتی خراش‌های کوچکی بر روی آن ایجاد شود، آنها را به وضوح نشان می‌دهد. این خراش‌ها بر روی بدنه‌های مات کمتر به چشم می‌آیند و اگر کاربری هستید که نسبت به این موضوع حساسیت زیادی نشان می‌دهید، شاید بهتر باشد که به سراغ خرید این مدل نروید زیرا طبق گفته‌ی اپل، در آن صورت مجبور می‌شود که از کیس‌های محافظ استفاده کنید و خب آنها هم باعث می‌شوند که اصلا آن بدنه‌ی براق مورد علاقه‌ی شما نمایش داده نشود.

در ضمن لازم به ذکر است که موضوع خط و خش و ایجاد خراش‌های ریز بر روی بدنه‌ی تمام مدل‌های فلزی براق در بازار به همین شکل وجود دارد و نمی‌توانیم آن را به عنوان یک نقطه‌ی ضعف عجیب و انحصاری برای محصولات اپل به حساب بیاوریم. بنابراین اگر به ظاهر این محصول علاقه‌مند شده‌اید و فکر می‌کنید که بتوانید از آن مراقبت لازم را به عمل بیاورید، در خرید این اسمارت فون زیبا چندان نگرانی خاصی به دل خود راه ندهید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کدوم احمقی میره مدل براق برداره و بعد روش کیس بزاره، خوب بره کیس براق بخره خودش رو راحت کنه…