هشدار: پراید و پژو 405 نخرید!

مدیرعامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان از مردم خواست که از خرید خودروهای بی کیفیتی مانند پراید و پژو 405 اجتناب کنند. او همچنین توقف تولید این خودروها را خواستار شد و از خودروسازان خواست که فکری به حال جایگزینی خودروهای جدیدتر به جای خودروهای نسل قدیم بکنند.

مسیح انصاری بیان کرد که وزارت صنعت و معدن و تجارت موظف است تا آیین نامه سال 1389 را اجرا کند و مانع تولید خودروهای بی کیفیتی مانند پراید و پژو 405 شود زیرا در سالهای اخیر هیچ تغییری در کیفیت این خودروها صورت نگرفته و معایب آنها برطرف نشده است. آیین نامه شورای سیاست‌گذاری خودرو حدود 6 سال پیش تصویب و به خودروسازان ابلاغ شد که طبق آن تولید خودروهای قدیمی و بی کیفیت ممنوع اعلام شد.

پراید و پژو 405 باید از دور خارج شوند

انصاری افزود:

فناوری تولید خودروهای پراید و پژو 405 مربوط به دو دهه پیش است و این خودروها قابل مقایسه و رقابت با خودروهای با کیفیت امروزی نیستند؛ اما چیزی که مشخص نیست این است که چرا وزارت صنعت و معدن این خودروها را از رده خارج نمی‌کند.

پراید و پژو 405

وی از مردم خواست که با ممانعت از خرید خودروهای بی کیفیت موجبات توقف این خودروها را فراهم سازند. ایشان همچنین از خودروسازان خواست که با جایگزینی خودروهای با کیفیت به جای پراید و پژو 405 برای امنیت و آسودگی مردم کشورمان اهمیت قائل شوند.

گفته می‌شد که از سال جاری تولید خودروهایی که بیش از 10 سال از عرضه آن گذشته باشد ممنوع است اما تا کنون خبری از اجرای این مصوبه نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

7 دیدگاه

 1. سلام
  شما که علمشو نداری حق نداری اظهار نظر کنی در مورد کیفیت پراید و پژو
  مسئول محترم، به جای اینکه گنده تر از دهنت حرف بزنی
  باید بدونی
  همین پزو ۴۰۵ یکی از بهترین خودروهای ملی به شمار میاد
  استحکام بدنش صدبرابر ۲۰۶ هست
  شما با ۴۰۵ بکوب به دیوار ، نهایتا سپرش کج میشه
  ولی با ۲۰۶ بزن به دیوار، تا کمر تا میشه ماشین
  بعدشم
  به جای اینکه بیای جلو خودروساز هارو بگیری
  برو تو بازار ببین مردم از گرونی مواد غذایی روزمرشون چجوری شاکین
  وسلام

 2. درسته پراید که واقعاً به درد نمی خوره ولی پژو 405 ماشین بسیار پر قدرت و پر شتابیه و این نظریه درباره پژو 405 کاملاً اشتباهه

  • در ماشینها شتاب و سرعت اهمیت نداره بلکه مقاومت و ایمنی مهمه … مهم اینه که بتونی در هنگام بروز خطر نگهش داری مگرنه هر سنگی در سراشیبی شتاب و سرعتش خوبه !

 3. به نظرتون با درآمدی که داریم میتونیم بیشتر از اینو بخریم چی بخریم به نظرتون مجبوریم میدونین مجبوررر

 4. خلایق هر چه لایق

 5. این مردم لیاقت بیشتر از اینو ندارن چون فقط مردم با رفتارشون و کاراشون به اینا اجازه میدن که همیشه سوارشون باشن

 6. شما گفتی و همه هم قبول کردن