آتش گرفتن گلکسی نوت 7 سالم

آتش گرفتن گلکسی نوت 7 سالم برای چهارمین بار، اینبار در ایالت ویرجینیا

به نظر می‌رسد مشکلات مربوط به پرچم دار اخیر سامسونگ (Samsung) تمامی ندارد و حتی پس از جمع آوری نوت 7 (Galaxy Note 7) توسط این شرکت، باز هم گزارشات مختلفی در مورد آتش گرفتن این گوشی هوشمند در فضای منتشر می‌شود که می‌تواند برای سامسونگ نگران‌کننده باشد. حالا، این چهارمین باری‌ست که در کمتر از یک هفته، گزارش آتش گرفتن گلکسی نوت 7 سالم (نسخه جدید و رفع عیب شده) در آمریکا باعث از دست رفتن اعتماد بسیاری از طرفداران شده است.

سکوت معنادار سامسونگ به خاطر آتش گرفتن گلکسی نوت 7 سالم : چه آینده‌ای در انتظار پرچم دار کره‌ای است؟

اینطور که آقای Shawn Minter در تماسی با سایت The Verge اعلام کرده، ساعت 5 و 45 دقیقه بامداد، وی متوجه وجود دود در اتاقش شده و ناگهان گلکسی نوت 7 خود را غرق در آتش می‌بیند. طبق مدارک و تصاویری که آقای Minter ارسال کرده نیز می‌توان مطمئن بود که نسخه ایمن گلکسی نوت 7 دچار حریق شده است.

تصاویر و داستان Shawn Minter شباهت بسیار زیادی به گزارشاتی که پیش از این توسط دیگر کاربران در رابطه با آتش گرفتن گلکسی نوت 7 ایمن منتشر شده بود، داشته و می‌تواند زنگ خطری جدی برای مدیران کره‌ای سامسونگ باشد.

با اینکه سامسونگ از ابتدای هفته گذشته در جریان اخبار مربوط به آتش گرفتن گلکسی نوت 7 سالم توسط کاربران مختلف بوده، باز هم سکوت کرده است. پیش از این و زمانی که نوت 7 های معیوب دچار حریق شدند، به سرعت شاهد اعلام فراخوانی جهانی و توصیه به عدم استفاده از این گوشی بودیم، اما سکوت معنادار سامسونگ، می‌تواند از مشکلات پنهان این گوی خبر داشته باشد. کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی آمریکا نیز اعلام کرده که در اسرع وقت به موضوع آتش گرفتن این گوشی های هوشمند رسیدگی خواهد کرد.

آتش گرفتن گلکسی نوت 7 سالم

به هر شکل، Minter اعلام کرده که نمایندگان اپراتور اسپرینت با مشاهده این مشکل، پیشنهاد تعویض این گوشی و ارائه نسخه‌ای به ظاهر سالم از گلکسی نوت 7 را داده بودند که در عوض، او یک دستگاه گلکسی اس 7 را دریافت کرده است. لازم به ذکر است که این گوشی نیز تاریخ 23 سپتامبر (2 مهر ماه) از طریق پشتیبانی اپراتور اسپرینت (Sprint) دریافت شده بود.

شاید بهتر باشد صحبت‌های همیشگی خود را تکرار کنیم؛ بهتر است همین حالا گلکسی نوت 7 خود را پس داده و پول خود را به صورت کامل دریافت کنید. در حال حاضر تمامی اپراتورهای آمریکایی بدون توجه به تاریخ خرید این گوشی، چنین کاری را انجام می‌دهند.

شاید سامسونگ مجبور باشد که برای بار دوم، این گوشی هوشمند را به صورت جهانی فرا خواند، اما تا کنون از خود پرسیده‌اید که کمپانی کره‌ای سامسونگ با این تعداد گلکسی نوت 7 معیوب چه خواهد کرد؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

10 دیدگاه

 1. محمدزارعی حسابدار

  آع بیشوخی منفجرشد.خخ نوت8 میخریم خب چ اشکال داره والا

 2. خجالت آوره
  تا قبل از این هم گوشی های سامسونگ کیفیت پایین و ضعیفی داشتند
  من چند نفر رو دیدم که s4 یا S5 داشتند و مدل های دیگه ، همگی از کیفیت و تبلیغات های دروغی سامسونگ مینالیدن

  سامسونگ یعنی تبلیغات

  همین

 3. خخخخ برین سایت xperian تست xz با نوت 7 هستش چیکارش میکنه…….

 4. چه میکنه این نوت 7.آبروی هفت جد و آباد سامسونگ رو برد خخخخخ

 5. خاک تو سر سامسونگ
  خاک تو سر سامسونگ
  خاک تو سر سامسونگ
  فقط سونی بنازم به سونی که این جور چیزها براش پیش نمیاد.
  دیگه کدوم دیوونه ای رو سامسونگ تعصب داره؟؟
  اگه از جونتون سیر شدید سامسونگ در آینده ای نزدیک سنگ قبر کاربراش رو هم همراه اقلام نوت ۷ میزاره. :))))