تاریخ عرضه اندروید 7 نوقا برای ال جی جی 5

تاریخ عرضه اندروید ۷ نوقا برای ال جی جی ۵ مشخص شد

یک شرکت مخابراتی استرالیایی اعلام کرده که اواسط ماه نوامبر مصادف با اواخر آبان ماه، به‌روزرسانی اندروید ۷ نوقا برای ال جی جی ۵ (LG G5) عرضه خواهد کرد. حال این احتمال وجود دارد با توجه به تاخیر شرکت های مخابراتی در عرضه به‌روزرسانی‌ها، حتی ما زودتر از زمان اعلام شده این به‌روزرسانی را بر روی دیوایس های آنلاک شده ببینیم.

کمپانی ال جی گام بزرگی را در عرصه موبایلی رو به جلو برداشته و در حال حاضر یکی از شرکت هایی است که خیلی سریع می‌خواهد تازه‌ترین به‌روزرسانی سیستم عامل اندروید را برای محصولات خود به ارمغان آورد. اچ تی سی، موتورولا و ال جی هر سه شرکت هایی هستند که طی سال‌های اخیر بر خلاف سامسونگ، در مقابل به‌روزرسانی‌های نرم افزاری سیستم عامل موبایلی گوگل عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته‌اند. حتی ما شاهد آن بودیم که گوشی ال جی وی ۲۰ نخستین دیوایس اندرویدی مجهز به این سیستم عامل بود که روانه بازار شد.

اینک گوگل تازه‌ترین نسخه از سیستم عامل خود، اندروید ۷ نوقا را عرضه کرده و دیوایس های نکسوس واجد شرایط آن را دریافت کرده‌اند. اینک نوبت به سایر شرکت‌ها رسیده تا آن‌ها نیز برای عرضه این به‌روزرسانی بزرگ و جذاب برای مصرف کنندگانشان اقدام کنند.

اندروید ۷ نوقا برای ال جی جی ۵ اواخر آبان ماه منتشر خواهد شد

در این بین باید به گوشی هوشمند ال جی جی ۵ (LG G5) اشاره کرد که پس از دیوایس های نکسوس و البته گوشی ال جی وی ۲۰ یکی از نخستین دیوایس هایی است که می‌خواهد اندروید ۷ نوقا را دریافت کند. اطلاعات جدیدی از سوی شرکت مخابراتی استرالیایی Optus منتشر شده که بر اساس آن تاریخ عرضه آپدیت اندروید ۷ نوقا برای ال جی جی ۵ افشا شده است. به لطف این اطلاعات دارندگان پرچمدار سری جی محصولات ال جی می‌توانند تا اواسط ماه نوامبر (اواخر آبان) طعم شیرین اندروید ۷ نوقا را بچشند.

تاریخ عرضه اندروید 7 نوقا برای ال جی جی 5

البته از آن جایی که شرکت های مخابراتی کمی با تاخیر به‌روزرسانی‌ها را برای مشترکین خود عرضه می‌کنند، بنابراین انتظار می‌رود که دارندگان نسخه آنلاک این گوشی به مراتب زودتر از زمان اعلام شده این به‌روزرسانی جذاب را دریافت کنند. به هر حال از آنجایی که هیچ چیز توسط خود ال جی تایید نشده، نمی‌توانیم به طور قطع در این خصوص صحبت کنیم و ارزیابی ما تنها مبنی بر گزارش جدید شرکت Optus بوده است.

همچنین قابل ذکر است در حالی که این شرکت خبر از تست اندروید ۷ نوقا برای ال جی جی ۵ را می‌دهد، هیچ صحبتی در خصوص دریافت این به‌روزرسانی توسط سایر گوشی ها و تبلت های قابل عرضه انجام نداده است. بدیهی است که نباید انتظار عرضه این به‌روزرسانی برای محصولاتی همچون گلکسی اس ۷ سامسونگ و اچ تی سی ۱۰ را در آن تاریخ داشته باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*