عرضه رسمی بازی Angry Birds با کنترل حرکتی در تلویزیون های سامسونگ

بازی Angry Birds را بدون ریموت کنترل یا رابط لمسی و فقط با ژست‌های حرکتی انجام دهید!سامسونگ رسما بازی پرندگان خشمگین را برای تلویزیون های هوشمند خود عرضه کرد و از این پس تمامی تلویزیون های هوشمند سامسونگ به صورت رایگان این بازی را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

همین چند هفته پیش پیش بود که ما برای اولین بار شنیدیم که قرار است بازی پرندگان خشمگین راهی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ شود، و به نظر می‌رسد یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دنیا از این پس روی برخی مدل‌ها موجود خواهد بود.

پرندگان خشمگین با اعمال تغییراتی آماده بازی با استفاده از ویژگی Smart Interaction سامسونگ شده، یعنی کاربر پرندگان را بدون ریموت کنترل یا رابط لمسی روی فلاخن می‌کشد، چرا که این بازی می‌تواند کاملا با ژست حرکتی کنترل شود.

بازی پرندگان خشمگین روی تلویزیون‌های هوشمند LED مدل ۷۵۰۰ سامسونگ و بالاتر از آن و همچنین روی مدل‌های پلاسمای ۸۰۰۰ اجرا می‌شود.

این کمپانی ابتدا این بازی را روی تلویزیون سه بعدی ۷۵ اینچی هوشمند ES9000 LED ارائه کرد. همانطور که انتظار می‌رود این مدل شامل تمام ویژگی‌های هوشمند جدید سامسونگ، مثل تعامل هوشمند (Smart Interaction)، محتوای هوشمند (Smart Content) و تکامل هوشمند (Smart Evolution) می‌شود، که به شما این امکان را می‌دهد تا تلویزیون را با استفاده از فرامین صوتی یا حرکتی کنترل کنید، محتوا را روی دستگاه‌های مختلف به اشتراک بگذارید، و تلویزیون را به روزرسانی نمایید.

اگر هم‌اکنون یکی از مدل‌های LED 7500 (یا بلاتر) یا Plasma 8000 را دارید، اپ پرندگان خشمگین را می‌توانید به صورت رایگان از Smart Hub سامسونگ دانلود کنید. اگر به هر دلیلی به تلویزیون سه بعدی ۷۵ اینچی هوشمند ES9000 LED که سامسونگ به تازگی رونمایی کرده و بازی پرندگان خشمگین را از ابتدا روی خود خواهد داشت، علاقه‌مند شده‌اید، باید بدانید که انتظار می‌رود در ماه آگوست وارد بازار شود و قیمت آن از ۹۹۹۹ دلار شروع می‌شود.


منبع : bandwidthblog

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*