شارژ بی سیم آیفون 8 اپل

شارژ بی سیم آیفون 8 متفاوت‌تر از آن چیزی است که تا به حال دیده‌اید

بر اساس تازه‌ترین شایعات، اپل قصد دارد از متد جدیدی در تکنولوژی شارژ بی سیم آیفون 8 خود که سال آینده عرضه می‌شود استفاده کند. بنا بر این شایعه، آیفون بعدی اپل می‌تواند از فاصله‌ای 4 و نیم متری نسبت به پریز برق شارژ شود که می‌تواند گام بسیار بزرگی در صنعت لوازم الکترونیکی به حساب آید.

با وجود اینکه مدت زمان زیادی از عرضه آیفون 7 در بازارهای جهانی نمی‌گذرد، شایعات در مورد آیفون 8 اپل از هم اکنون شروع شده است. سال آینده، دهمین سالگرد عرضه گوشی آیفون اپل خواهد بود و این نقطه عطف بزرگی ست که ما نگاه ویژه‌ای بر روی آیفون بعدی داشته باشیم. گوشی هوشمندی که انتظار می‌رود تغییرات بزرگی را همراه خود به نمایش بگذارد و کاندیدای یکی از بهترین گوشی های سال 2017 میلادی باشد.

آیفون جدید اپل از 4 و نیم متری پریز برق شارژ می‌شود

تازه‌ترین شایعاتی که از این گوشی هوشمند شنیده می‌شود، در مورد تکنولوژی شارژ بی سیم آیفون 8 اپل است. روش‌های شارژ بی‌سیم سنتی نیازمند آن هستند که شما گوشی خود را در یک استیشن شارژ قرار دهید و عملا منظور از بی‌سیم، تنها حذف سیم است؛ اما به نظر می‌رسد تکنولوژی شارژ بی سیم آیفون 8 اپل به معنای واقعی بی‌سیم است و متفاوت‌تر از آن چیزی‌ست که تا به امروز شرکت‌های مختلفی آن را ارائه کرده‌اند.

شارژ بی سیم آیفون 8 اپل

ظاهرا کوپرتینویی‌ها به دنبال پیاده‌سازی برخی ماژول‌ها بر روی آیفون 8 هستند که به واسطه یک فرستنده متصل به پریز برق، بدون نیاز به حضور فیزیکی خود گوشی، آن را شارژ خواهد کرد. بر اساس شنیده‌ها این تکنولوژی شارژ بی سیم آیفون 8 موجب می‌شود که شما حتی با فاصله‌ای چهار و نیم متری از پریز برق، آیفونتان را شارژ کنید. بدون شک اگر چنین خبری صحت داشته باشد، این تکنولوژی نوآورانه می‌تواند تحولی عظیم در صنعت موبایلی به حساب آید.

تکنولوژی شارژ بی سیم آیفون 8 ؛ دروغ یا واقعیت؟

این شایعه همچنین عنوان می‌کند که اپل برای کار بر روی تکنولوژی جدید شارژ بی سیم آیفون 8 ، قرارداد همکاری را با شرکتی به نام “Energous” منعقد کرده است. با توجه به آن که شرکت ذکر شده پیش‌تر اعلام کرده بود که در حال کار با یکی از بزرگان صنعت تلفن همراه است، به نظر می‌رسد که منظور وی اپل بوده باشد. هرچند این دلیل نمی‌تواند به طور کامل ما را درباره همکاری این دو شرکت با یکدیگر مطمئن کند؛ برای همین باید به یک یک نشانه موجود دیگر اشاره کنیم. این خبر ادعا می‌کند یکی دیگر از شرکای اپل به نام «دایالوگ سمیکونداکتور» که 70 درصد درآمدش را از شرکت اپل به دست می‌آورد، اخیرا چیزی حدود 10 میلیون دلار بر روی انرگوس سرمایه‌گذاری کرده است.

شایان ذکر است که هیچ یک از موارد درج شده در این خبر توسط این دو کمپانی تایید یا تکذیب نشده است، اما بدون شک دروغ بزرگی‌ست اگر بگوییم برای آیفون سال آینده اپل هیجان زده نیستیم؛ با حاصل شدن این اتفاق، تغییر رفتار بزرگی در تکنولوژی شارژ بی‌سیم دستگاه‌های الکترونیکی به وقوع خواهد پیوست که می‌تواند آغاز آن بار دیگر با کمپانی اپل اتفاق بیافتد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*