کارت‌های میکرو اس دی مناسب اجرای اپلیکیشن‌ها در اندروید مشخص خواهند شد

همان‌طور که می‌دانید ممکن است که حافظه داخلی گوشی‌های هوشمند به سرعت توسط اپلیکیشن‌های نصب شده پر شود و این مشکل مهم‌ترین دلیل برای داشتن یا انتخاب کردن گوشی هوشمندی است‌ که از کارت‌های میکرو اس دی پشتیبانی کند. به تازگی اعلام شده که یک گروه تحقیقاتی به دنبال معرفی کارت‌های میکرو اس دی مناسب برای اجرای اپلیکیشن‌ها بر روی گوشی هستند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

از زمان انتشار اندروید 6.0 مارشملو در سال 2015، دستگاه‌های اندرویدی به قابلیت Adoptable محهز شده‌اند. این ویژگی در اصل به کاربران اجازه می‌دهد که میزان فضای کارت‌های میکرو اس دی به حافظه داخلی یا اصلی گوشی هوشمند اضافه شود و از آن به عنوان آیتم‌های ذخیره‌سازی جداگانه استفاده کرد.

این هفته عملکرد اپلیکیشن‌ها در یک کلاس خاص منتشر شده که در اصل مربوط به کارت‌های SD 5.1 است. آن‌طور که پیدا‌ست، قرار است که این کارت‌ها برای اجرای اپلیکیشن‌ها روی گوشی‌های هوشمند، بهترین باشند. البته این ویژگی برای کسانی است که از قابلیت Adoptable در گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنند.

کارت‌های میکرو اس دی

 

همان‌طور که در تصویر بالا پیدا‌ست کارت‌هایی که دارای نشان A1 باشند، شامل اولین سطح تایید شده از عملکرد جدید اپلیکیشن‌ها هستند. اگر شما این نماد را روی کارت‌های حافظه میکرو اس دی مشاهده کردید، این بدان معنا است که فراتر از استاندارهای تعیین شده عمل می‌کند که شامل سرعت خواندن 1500 در هر ثانیه و سرعت نوشتن 500 بر هر ثانیه است و عملکرد متوالی آن 10 مگابایت بر هر ثانیه است.

علاوه بر وجود نماد A1 روی کارت‌های حافظه میکرو اس دی، نماد مشخص شده در گوشی یا تبلت‌ها نشان داده می‌شوند. در زمان خرید به عنوان یک مصرف کننده مطمئن باشید که دستگاه و کارت حافظه به اندازه کافی از درجه بالای عملکرد برخوردار هستند. به هر حال کنترل حافظه خارجی در زمانی که به عنوان حافظه داخلی استفاده می‌شود، بسیار مهم است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*