قسمت سوم برنامه گرند تور

دانلود کنید: قسمت سوم برنامه گرند تور با لینک مستقیم و زیر نویس فارسی

گرند تور اینک به محبوب‌ترین مجموعه مرتبط با حوزه موتورینگ جهان تبدیل شده است. پس از آغاز گران قیمت این برنامه در قسمت نخست، قسمت دوم این برنامه نیز مطابق هر هفته در روز جمعه منتشر شد تا جرمی کلارکسون و رفقایش نشان دهند این برنامه جدا از مباحث اتومبیلی که ارائه می‌کند، یک نمایش کمدی عالی است که می‌توانید در کنار خانواده از تماشای آن لذت ببرید. حالا نوبت به قسمت سوم برنامه گرند تور رسیده تا علاقمندان به دنیای خوردو را یکبار دیگر شگفت زده کند.

√ لینک دانلود نسخه ۱۰۸۰p و ۴۸۰p اضافه شد
√ زیرنویس فارسی اضافه شد

کلارکسون، هموند و می هفته گذشته و در قسمت دوم گرند تور به خاورمیانه رفتند تا صحنه‌های اکشن جذابی را به ارمغان آورند. در این برنامه ما شاهد صحنه‌های تیراندازی، جدال تن به تن و عملیات نجات ملکه انگلستان توسط این سه مجری بریتانیایی بودیم. البته همین قضیه موجب شده بود تا بسیاری از طرفداران پر و پا قرص این سه مجری که از تاپ گیر آن‌ها را همراهی می‌کنند، چندان از اپیزود دوم رضایت نداشته باشند.

قسمت سوم برنامه گرند تور

حالا خوشبختانه قسمت سوم برنامه گرند تور بار دیگر به مسیر اصلی یک برنامه خودرویی بازگشته و قصد دارند مجریان این برنامه در جاده‌های «ویتای»، یک شهر ساحلی، بندر و شهری متمدن در یورگ و یورک شایر انگلستان کنکاش خود را ادامه دهند.

البته تم اصلی قسمت سوم برنامه گرند تور که “Opera, Art and Donuts” نام خواهد داشت، سفری بزرگ به تمام نقاط جذاب ایتالیا را رقم می‌زند. می با یک خودرو رولز رویس دان، کلارکسون همراه با یک استون مارتین گرند تورر و هموند نیز با یک دوج شارژر هلکت این مسیر را می‌پیمایند و همه جیز همانند قرن ۱۸ خواهد بود.

قسمت سوم برنامه گرند تور

در مقایسه با دو قسمت قبل، هموند و کلارکسون نقش متفاوت‌تری را ایفا می‌کنند، بنابراین طراوت خاصی را می‌توانیم در قسمت سوم برنامه گرند تور شاهد باشیم. جالب اینجاست که جیمز می همیشه محجوب نیز در این قسمت بداخلاق‌تر از همیشه است، تا همه چیز حال و هوای جدیدی داشته باشد.

قسمت سوم برنامه گرند تور

اگر شما این سه مجری را در برنامه تخته گاز بیشتر می‌پسندیدید و همراه با آغاز برنامه گرند تور نتوانستید بار دیگر آن خاطرات را در ذهنتان تداعی کنید، این قسمت می‌تواند بار دیگر شما را به برنامه جدید آمازون علاقه‌مند کند. بیش از این شما را منتظر نمی‌گذاریم و می‌توانید از لینک‌های زیر قسمت سوم برنامه گرند تور را دانلود کنید.

تریلر قسمت سوم برنامه گرند تور

  • دانلود قسمت سوم برنامه گرند تور

آرشیو دانلود فصل ۳ گرند تور

آرشیو دانلود فصل ۳ گرند تور

آرشیو دانلود فصل ۱ گرند تور

آرشیو دانلود فصل ۱ گرند تور