گوشی خراب پیکسل ایکس ال

جواب گوگل به خریدار شاکی گوشی خراب پیکسل ایکس ال: یک گوشی دیگر بخر!

ما روز گذشته در مورد فردی به نام مارک باکمن صحبت کردیم که در مخمصه‌ی بدی افتاده بود. او صاحب گوشی خراب پیکسل ایکس ال شرکت گوگل است و نه تنها یک گوشی، بلکه هر 5 دستگاه پیکسل خریداری شده توسط او از مشکل اسپیکر برخوردار بودند. به نقل از باکمن (و شواهدی که در ویدیو قابل مشاهده بود)، اسپیکر گوشی هایی که توسط او خریداری شده‌اند، در ولوم بالا صدای خش خش بسیار بدی را ایجاد می‌کنند. باکمن همچنین این مشکل را در مدل کوچک‌تر گوشی پیکسل نیز دیده است.

درست شب گذشته بود که ما عنوان کردیم، گوگل سرانجام به این مشکل اعتراف کرده تا امیدوار باشیم این شرکت با ارائه یک به روزرسانی نرم افزاری، مشکل را برطرف کند. اما متاسفانه گوگل به جای این کار، ایمیلی را به آقای باکمن فرستاده و به او پیشنهاد بازپس فرستادن مبلغ پرداخت شده توسط وی را داده است؛ هرچند در آن ایمیل هیچ خبری از پیشنهاد جایگزینی با یک گوشی پیکسل ایکس ال جدید نبوده است.

گوگل تنها مبلغ گوشی خراب پیکسل ایکس ال را بازخواهد گرداند و خبری از تعویض گوشی نیست!

با توجه به پیشنهاد بازپرداخت مبلغ مورد نظر توسط گوگل، اینگونه می‌توانیم برداشت کنیم که گوگل اعتماد به نفس کافی را برای تحویل یک نسخه دیگر از گوشی خود به وی را نداشته است. در حال حاضر، احتمالا حل این مشکل تنها از طریق فلش زدن یک رام سفارشی شدنی خواهد بود، اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که پس از این کار، موبایل پیکسل شما از گارانتی خارج خواهد شد تا در صورت عدم موفقیت هیچ امیدی برای زنده کردن هزینه خریداری گوشی وجود نداشته باشد. گفتنیست که گوگل می‌خواهد غیر مستقیم با بازپرداخت مبلغ گوشی خراب پیکسل ایکس ال به باکمن، به وی خرید یک گوشی جدید با برندی به جز گوگل را پیشنهاد بدهد، اما واقعا این پیشنهاد دلخواه باکمن نیست!

او امیدوار است که تا پایان امروز، یک پشتیبانی قوی از سوی گوگل مشکل وی را حل کرده تا همچنان گوشی را نزد خودش نگه دارد؛ با این حال بعید به نظر می‌رسد که گوگل بتواند به همین زودی، مشکل را حل کند. او می‌گوید که هنوز هم به گوشی گوگل پیکسل خود یک شانس دیگر خواهد داد تا در صورت حل مشکل اسپیکر آن، تجربه بهتری را از کار با آیفون‌های پلتفرم اندروید به دست آورد. اما آیا واقعا این صبر ارزشش را دارد؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

9 دیدگاه

  1. خب یکم بی انصافی کرده چون باید اسپیکراشم میداد اچ تی سی میزد

  2. کار هر بز نیست خرمن کوفتن
    داره بیش از حد از گوشی های پیکسل تعریف میشه چون گوگل روی رسانه ها کنترل داره.

  3. گجت نیوز فقط بلده تبیلغ گوشی های سامسونگ کنه همه مدل گوشیا مال نیستن فقط سامسونگ خوبه ???

  4. در واقع گوگل با زبان بی زبانی میخواسته بگه برو آیفون بخر. ما این کاره نیستیم. اشتباهی گوشی خریدی داداج!

  5. شرکت های خارجی (اونم گوگل !) هیچ وقت نمیگن “یه گوشی دیگه بخر!” این جمله مختص ایرانی هاست
    شما هم از خودتون تعبیر کردین

  6. آقا این چه تیتریه آخه 🙂