فراری 812 سوپرفست

فراری ۸۱۲ سوپرفست ؛ هیولای ۱۲ سیلندر فراری در نمایشگاه خودرو ژنو

فراری در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۷ یک نماینده ویژه داشت و قوی‌ترین اتومبیل ۱۲ سیلندر تاریخ خود را به این رویداد مهم خودرویی آورد. فراری ۸۱۲ سوپرفست (Ferrari 812 Superfast) نام هیولای جدید این برند خودروسازی است که با دو رنگ قرمز ستانتا (Rosso Settanata) و طوسی کالدو (Grigio Caldo) در ژنو رونمایی شد.

رنگ قرمز ستانتای فراری ۸۱۲ سوپرفست به مناسبت هفتاد سالگی این برند به صورت اختصاصی تولید شد و در نمایشگاه خودرو ژنو، چشم‌ها را به خود خیره کرد. رنگ طوسی کالدو نیز نمای فوق‌العاده زیبایی دارد و این موضوع به یک عادت همیشگی برای فراری تبدیل شده که بیشتر از یک دستگاه را برای مراسم رونمایی حاضر می‌کند.

فراری 812 سوپرفست

فراری ۸۱۲ سوپرفست در واقع خودرویی است که برای بزرگداشت هفتادسالگی این غول ایتالیایی (البته با تیراژ نامحدود) ساخته شده و قوی‌ترین موتور تاریخ فراری بر روی آن قرار گرفته است. در زیر کاپوت کشیده جلو، یک موتور ۱۲ سیلندر با حجم ۶.۵ لیتر، قدرت ۷۸۹ اسب بخار و گشتاور ۷۱۸ نیوتن‌متر قرار گرفته است که این میزان قدرت توسط گیربکس تغییریافته ۷ سرعته دوکلاچه خودکار به چرخ‌های عقب انتقال می‌یابد.

ویژگی‌های خاص هیولای جدید فراری

هیولای ۷۸۹ اسب بخاری فراری دو ویژگی جدید و منحصربه‌فرد دیگر هم دارد: اول سامانه فرمان برقی (Electronic Power Steering) که برای اولین بار توسط صاحب مارانللو معرفی شده و دوم سامانه فاصله محوری کوتاه مجازی ۲.۰ که با کمک فرمان برقی محور جلو و برنامه‌ریزی‌های مبتنی بر ابعاد لاستیک‌ها و فرمان‌پذیری چرخ‌های عقب، چالاکی و سرعت عمل بیشتری را به ارمغان می‌آورد.

فراری 812 سوپرفست

کمپانی فراری در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۷ از چند مدل سفارشی دیگر نیز رونمایی کرد. فراری GTB 488 یکی دیگر از محصولات فراری در ژنو بود که با الهام گرفتن از مدل MM290 ساخته شده است. این خودرو با ترکیبی از رنگ قرمز مسابقه‌ای (Rosso Corsa)، آبی لاگونا (Blu Laguna) و زرد مودنا (Giallo Modena) عرضه می‌شود.

گالری تصاویر فراری ۸۱۲ سوپرفست

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*