مشخصات احتمالی گلکسی جی 5 سال 2017

فاش شدن مشخصات احتمالی گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۷

گوشی های جدید سری J سامسونگ به زودی وارد بازار ایالات متحده خواهند شد. تاکنون اخباری را درباره گوشی های سری گلکسی جی ۲۰۱۷ شامل گلکسی جی ۳ سال ۲۰۱۷ و همچنین گلکسی جی ۷ سال ۲۰۱۷ شنیده بودیم، اما هرگز خبری از مدل میانی نبود. اخیرا اخباری درباره مشخصات احتمالی گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۷ (Galaxy J5 2017) منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند به احتمال زیاد عضو سوم این خانواده نیز در راه است.

هنوز بخش‌ عمده‌ای از مشخصات احتمالی گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۷ مشخص نیست

برای اولین بار در ماه فوریه شاهد بخشی از مشخصات احتمالی گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۷ بودیم، وقتی که این گوشی با شماره مدل SM-J530FM/DS در وب سایت Wi-Fi Alliance ظاهر شد. تنها ویژگی که در آن زمان درباره گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۷ به دست آوردیم، استفاده از اندروید مارشملو نسخه ۶.۰ در آن بود. روز گذشته مجددا اخباری از این گوشی به بیرون درز کردند و خوشبختانه این بار شاهد اطلاعات بیشتری از گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۷ هستیم. گوشی جدید سامسونگ با مدل SM-J530FM در بنچمارک Geekbench ظاهر شده‌ است. اگرچه بعید نیست تا این اطلاعات کامل نباشند، اما به هر حال ما در در جریان بخشی از مشخصات احتمالی گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۷ قرار می‌دهند.

مشخصات احتمالی گلکسی جی 5 سال 2017

پیش از همه، باید به رد ادعای پیشین درباره استفاده از اندروید مارشملو نسخه ۶.۰ اشاره کرد، چرا  که این گوشی به همراه اندروید نوقا نسخه ۷.۰ عرضه خواهد شد. از قرار معلوم مغز متفکر این گوشی همان چیپست استفاده شده در گلکسی جی ۷ پرایم یعنی اگزینوس ۷۸۷۰ است. این پردازنده هشت هسته‌ای با ۲ گیگابایت رم همراه شده است. گفتنی است میزان حافظه داخلی همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. امیدواریم تا به زودی در کنار این دسته از مشخصات احتمالی گلکسی جی ۵ سال ۲۰۱۷ ، اطلاعات دقیقتری پیرامون بخش‌های دیگر همچون دوربین و باتری گوشی به دست بیاوریم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*