ال جی جی 6

ال جی جی ۷ به چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز خواهد بود

به نقل از یک گزارش جدید، ال جی با همکاری کوالکام قصد دارد گوشی ال جی جی ۷ (LG G7)، پرچمدار آینده خود را همراه با چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ روانه بازار کند.

اینطور به نظر می‌رسد که دیگر ال جی قصد ندارد از سخت افزاری قدیمی بر روی گوشی پرچمدار جدید خود استفاده کند. به نقل از یک گزارش جدید، غول تکنولوژی کره جنوبی اخیرا با کوالکام پیمان همکاری را به امضا رسانده تا مطمئن شود چیپ‌ساز برتر جهان برای گوشی ال جی جی ۷ چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ (پرچمدار چیپست های سال ۲۰۱۸) را توسعه خواهد بخشید.

ظاهرا دو کمپانی در حال کار بر روی توسعه این چیپست ها هستند و همکاری آنها از ماه مه آغاز شده است. یک مقام غیرقابل ذکر در این صنعت توضیح داده که چرا این حرکت برای ال جی بسیار حیاتی است:

با توجه به ظهور واقعیت مجازی و راه حل های واقعیت افزوده‌ای که نیازمند قابلیت پردازش قدرتمندتر داده‌ها هستند، تصویب استفاده چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ در پرچمدار آینده ال جی اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد.

رقابت ال جی جی ۷ و گلکسی اس ۹ سامسونگ با چیپست مشابه کوالکام داغ خواهد شد

همانطور که شما نیز می‌دانید، ال جی سعی کرد تا با عرضه زودهنگام ال جی جی ۶ در سال ۲۰۱۷، از سایر گوشی سازان بزرگ بازار جلو بی‌افتد. این حرکت جسورانه شاید G6 را از سایر رقبا جلو بی‌اندازد، اما کره‌ای‌ها را مجبور کرد به جای پرچمدار جدید چیپست های کوالکام، از پکیج قدیمی‌تر اسنپدراگون ۸۲۱ بر روی محصول جدید خود استفاده کند. البته ال جی ادعا می‌کند که با دست بردن در پیکربندی این چیپست سال ۲۰۱۶ باعث شده تا حتی G6 بسیار بهینه‌تر و پایدارتر از گوشی های مجهز به چیپست قدرتمندتر اسنپدراگون ۸۳۵ نظیر گلکسی اس ۸ و اکسپریا ایکس زد پریمیوم باشد؛ اما ما مطمئن نیستیم که این ادعا تا چقدر صحیح است و می‌تواند مصرف کنندگان را متقاعد به خریداری این محصول کند.

 

به شرطی که این گزارش واقعی باشد، رویکرد جدید ال جی نشان می‌دهد که غول کره‌ای نمی‌خواهد دیگر هیچ بهانه‌ای را برای نخرین پرچمدار سال آینده خود به دست مشتریان داده و از فروش محصول خود مطمئن شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. بخدا قسم کسایی که میان الجی رو با حرفاشون خراب میکنن اصلا از تکنولوژی هیچی سرشون نمیشه

  2. با این چرندیات میخواد مثلا خودشو خوب نشون بده و گندی که در g6 زد رو جمع کنه

  3. امکان نداره ال جی بخرم از وقتی lg g4 م با ۱۴۰۰ ضرر سوخت