جالب ترین پلی که تا به حال دیده اید + عکس

با وجود احداث ۳۷ پل بر روی رودخانه سن پاریس، معماران فرانسوی از یک مفهوم جالب پل رونمایی کرده‌اند که بادی و متشکل از سه توری ترامپولاین عظیم برای تجربه پرش از روی این رودخانه است. برای مشاهده تصاویر زیبای این پل عجیب و غریب در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

آتلیه معماری «زوندل کریستا» طراحی «پل ترامپولاین» را به عنوان یک جاذبه توریستی برای رقابت طراحی پل در پاریس آماده کرده است که از سه شناور پی‌وی‌سی‌ بادی متصل با طناب برای نصب بر روی رود سن در نزدیکی پل بیر حکیم برخوردار است.

قطر هر کدام از این شناورها ۳۰ متر خواهد بود که با ۳۷۰۰ متر مکعب هوا پر می‌شوند. درون هر حلقه یک تور ترامپولاین برای جهش علاقه‌مندان به سوی دیگر رودخانه نصب شده است.ایده این مفهوم آن است که پاریس در حال حاضر برای تسهیل ترافیک بحد کافی پل داشته و در عوض به یک چیز مفرح‌تر برای ایجاد یک لذت شهری امروزی نیاز دارد.

این مفهوم مسلما از قوانین سلامت و ایمنی اتحادیه اروپا عبور نخواهد کرد چرا که امکان دارد عابران در هوا با هم برخورد کرده یا اینکه به دلیل پرش اشتباه و محاسبه غلط در آب بیفتند اما بخش مفرح این طرح را در میان برنامه‌های سنتی دیگر شرکت‌ها نمی‌توان نادیده گرفت.


منبع : en.gadgetnews.net

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*