فروش رنو کپچر 2018 در ایران

زمان فروش رنو کپچر ۲۰۱۸ در ایران مشخص شد

سرانجام زمان فروش رنو کپچر ۲۰۱۸ در ایران مشخص شد. لازم به ذکر است که احتمالا ایران خودرو، Renault Captur 2018 را از نیمه دوم سال ۹۶ به فروش برساند.

رنو کپچر از جمله اتومبیل هایی است که همان ماه‌های نخستین ورودش به بازار، با استقبال بسیار خوب مشتریان روبرو شد. این خودرو اوایل سال ۲۰۱۳ میلادی بود که وارد بازار اروپا شد و توانست در فاصله ای اندک، به پرفروشترین شاسی بلند کامپکت قاره سبز تبدیل شود. اما موفقیت‌های کپچر به همینجا خلاصه نمی‌شود.

این محبوبیت در سالیان بعدی نیز همچنان ادامه داشت. کپچر همچنین در سال ۲۰۱۵ موفق به کسب چهاردهمین و در سال گذشته نیز دهمین خودرو پرفروش قاره اروپا شد.

فروش حدودی کپچرسال ۲۰۱۳سال ۲۰۱۴سال ۲۰۱۵سال ۲۰۱۶
۸۴.۰۰۰۱۶۵.۰۰۰۱۹۵.۰۰۰۲۱۵.۰۰۰

فروش رنو کپچر ۲۰۱۸ در ایران از نیمه دوم سال

این فروش موفقیت آمیز در قاره اروپا نشان از بالا بودن کیفیت این مینی کراس اوور فرانسوی دارد. حال به نظر می‌رسد نسل جدید این خودرو، رنو کپچر ۲۰۱۸ وارد بازار کشورمان نیز خواهد شد و ما می‌توانیم تا چندی دیگر در خیابان‌های کلانشهر‌ها با آن ملاقات کنیم. خوشبختانه این امر، سال جاری انجام خواهد گرفت و احتمالا نیمه دوم سال ۹۶ این خودرو به سبد محصولات رنو در ایران اضافه خواهد شد. مدل جدید کپچر که مدل ۲۰۱۸ نام گرفته است، دقیقا مشابه با همان چیزی است که سال ۲۰۱۶ میلادی وارد بازار کشور روسیه شد. خودرو کپچر تولیدی در روسیه دو دیفرانسیل بوده و از فاصله محوری بیشتری برخوردار است. بنابراین خوشبختانه این نسل جدید بزرگ‌تر و جادارتر از مدل قبلی خود خواه بود که در بازار ایران نیز به فروش می‌رسد.

فروش رنو کپچر 2018 در ایران

Renault Captur 2018

تغییرات نسل جدید کپچر

به جز این دو تغییر، سایر تغییرات مربوط به رنو کپچر ۲۰۱۸ کوچک  بوده و بعضا فهمیدن آن‌ها مستلزم دقت زیاد است. این تغییرات بیشتر آن را به سمت برادر بزرگ‌تر آن یعنی رنو کجار برده‌اند. به طور مثال باید به یک نوار کرومی در بالاپنجره اشاره کرد که نمایی مشابه کجار را به این خودرو ببخشیده است. طرح داخلی چراغ‌های پشتی به روز شده و  علاوه بر این، چراغ‌های جلو تمام LED نیز جزو گزینه‌های سفارشی خودرو است. یک سقف شیشه‌ای ثابت در بالای رنو کپچر ۲۰۱۸ جای گرفته است که می‌تواند علاقه‌مندان به خودرو پژو ۲۰۰۸ را به سمت خود بکشاند. همچنین سپرهای پشتی و جلویی نیز نسبت به نسل پیشین این خودرو با تغییراتی همراه بوده و گارد زیری آن‌ها نیز بازطراحی شده است. با کمی دقت، درون سپر جلویی نیز می‌توانید امضای جدید رنو را مشاهده کنید: یک نوار به شکل حرف C از چراغ‌های دی لایت نشانگر آن است که احتمالا نسل کپچر بیشتر شبیه به کولئوس ۲۰۱۷ خواهد بود.

در زیر کاپوت، پیشرانه‌ای یکسان نسبت به نسل پیشین قرار گرفته است. بنابراین تمامی حواس‌ها به ایران خودرو، به عنوان وارد کننده این محصول است تا ببینیم آیا با یک قیمت گذاری مطلوب می‌تواند این شاسی بلند کامپکت فرانسوی را نزد مشتریان ایرانی محبوب سازد و فروش رنو کپچر ۲۰۱۸ را همگام با قاره اروپا موفقیت آمیز به سرانجام برساند یا خیر!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*