نسخه 2018 گوشی های گلکسی A

احتمال تجهیز نسخه ۲۰۱۸ گوشی های گلکسی A به نمایشگر Infinity Display

بنابر توییت اخیر یکی از افشاگران مورد اعتماد، تجهیز نسخه ۲۰۱۸ گوشی های گلکسی A سامسونگ به نمایشگر بدون حاشیه Infinity Display دور از انتظار نخواهد بود.

پیش‌تر نسخه ۲۰۱۷ گوشی های سری گلکسی A با اقتباس از پرچمداران سامسونگ، همراه با قابلیت‌‌های مختلفی از جمله صفحه نمایش همیشه روشن و مقاومت در برابر آب در اختیار کاربران قرار گرفته بودند. حال با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط “mmddj_china”، به نظر نوبت به نمایشگر اختصاصی سامسونگ رسیده تا در نسخه ۲۰۱۸ گوشی های گلکسی A مورد استفاده قرار گیرد.

با افزایش روزافزون گوشی های بدون حاشیه در ابعاد، اندازه و قیمت‌های مختلف، دیگر نمی‌توان چنین محصولاتی را نفیس و ممتاز در نظر گرفت.

از آنجایی که نسل جدید گوشی های سری گلکسی A تا پایان سال جاری میلادی یا اوایل سال آینده عرضه می‌شوند، اطلاعات چندانی در رابطه با آنها در دست نیست. با این حال، می‌توان گفت فعلا خبری از افزایش وضوح تصویر نخواهد بود و این گوشی های هوشمند با نمایشگرهای فول اچ دی عرضه خواهند شد. بنچمارک مدل ۲۰۱۸ گلکسی A7 که چندی پیش منتشر شد نیز وضوح ۱۰۸۰×۱۹۲۰ را نشان می‌داد؛ در حالی که میزان آن برای نمایشگر سامسونگ با نسبت ۱۸.۵:۹ باید متفاوت باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*