اپلیکیشن Speedo On ویژگی ردیابی شنا را به Gear Sport و Gear Fit2 Pro سامسونگ می‌آورد

اپلیکیشن Speedo On ویژگی ردیابی شنا را به Gear Sport و Gear Fit2 Pro سامسونگ می‌آورد

شرکت اسپیدو و سامسونگ در IFA 2017 از اپلیکیشن Speedo On رونمایی کردند. این اپلیکیشن، ویژگی ردیابی شنا را به Gear Sport و Gear Fit2 Pro سامسونگ می‌آورد.

کمپانی اسپیدو با طراحی اپلیکیشن Speedo On یک پلتفرم مختص شناگران را برای دیوایس‌های پوشیدنی سامسونگ به ارمغان آورده است. اپلیکیشن Speedo On که دقایقی پیش رسما معرفی شد، در آینده‌ای نه چندان دور در اختیار تمامی کاربران ساعت هوشمند Gear Sport و ردیاب سلامت Gear Fit2 Pro قرار خواهد گرفت. هر دو این گجت‌ها امروز توسط سامسونگ در نمایشگاه IFA 2017 معرفی شدند.

اپلیکیشن Speedo On قادر به اندازه‌گیری شاخص‌های شنا نظیر شمارش هر Lap، اندازه‌گیری زمانی هر Lap و نوع شنا است. این به کاربران کمک می‌کند تا تمرینات شنای خود را با اهداف تناسب اندام شخصی خود ترکیب کنند. تمامی اطلاعاتی که توسط این اپلیکیشن جمع آوری می‌شود با پلتفرم S Health سامسونگ سازگاری کامل دارد. این خدمات کاربران را به تصویرسازی گسترده‌تری از اهداف کلی خود وادار خواهد کرد تا نتیجه‌ای اطمینان‌بخش‌تر برای آن‌ها حاصل شود.

قابلیت‌های اپلیکیشن Speedo On

این برنامه کاربران را با تجزیه و تحلیل شنای خود و پیشرفتی که برابر با اهداف تعیین کرده خود دارند روبرو می‌سازد تا بتوانند تمامی عملکرد خود را به دقت دنبال کنند. آن همچنین ارائه کننده برنامه‌های تمرینی، نکات و مشاوره مناسب به کاربران است. اپلیکیشن Speedo On در واقع یک شبکه اجتماعی را برای شناگران به ارمغان میاورد. آن کاربران را قادر می‌سازد سایر شناگران عضو را دنبال کرده، در چالش‌ها شرکت کنند و دستاوردهای خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. این برنامه کاربران Gear Fit2 Pro‌ و Gear Sport را قادر می‌سازد تا امتیاز اندازه گیری بهره‌وری شنای خود (SWOLF) را نیز به دست آورند. این برنامه به صورت پیشفرض بر روی دو گجت پوشیدنی تازه معرفی شده‌ی سامسونگ نصب خواهد بود که هر دو آن‌ها در آینده‌ای نه چندان دور روانه بازارهای بین‌المللی خواهند شد.

فروشگاه اینترنتی جانبی ، فروشگاه تخصصی لوازم جانبی ، حامی گجت نیوز در پوشش ویژه خبری نمایشگاه IFA ۲۰۱۷ . خرید انواع ساعت هوشمند ، ساعت هوشمند Gear S3 و اپل واچ همچنین لوازم جانبی اپل واچ موجود در بازار ایران در جانبی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*