ظرفیت باتری آیفون 8

ظرفیت باتری آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس کمتر از آیفون ۷ و ۷ پلاس خواهد بود

ساعاتی پیش به صورت غیر رسمی ظرفیت باتری آیفون ۸ (iPhone 8) و آیفون ۸ پلاس (iPhone 8 Plus) کمپانی اپل (Apple) اعلام شد که در ادامه قابل مشاهده هستند.

اطلاعات غیر رسمی منتشر شده می‌رسانند که ظرفیت باتری آیفون ۸ و همچنین آیفون ۸ پلاس قرار است کمتر از دو گوشی نسل قبلی این کمپانی -یعنی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس- باشد. نکته جالب توجه این است که گوشی آیفون ۸ پلاس، کوچک‌ترین ظرفیت باتری را در بیت تمامی آیفون‌های اپل که از نوع پلاس هستند دارد؛ جزئیات یاد شده توسط رگولاتور چینی TENNA منتشر شده‌اند.

جالب است بدانید که اپل گفته با وجود کمتر بودن ظرفیت باتری آیفون ۸ و ۸ پلاس نسبت به نسل قبل، این دو گوشی می‌توانند بیشتر روشن بمانند؛ به نظر می‌رسد که دلیل اصلی این موضوع، استفاده از تراشه جدید A11 Bionic توسط اپل در این گوشی‌ها است. در جدول زیر می‌توانید شاهد مقایسه ظرفیت باتری آیفون ۸ با سایر آیفون‌های چند سال اخیر اپل باشید:

نام گوشیآیفون ۸آیفون ۷آیفون ۶ اسآیفون ۶
ظرفیت باتری۱۸۲۱ میلی‌آمپر ساعت۱۹۶۰ میلی‌آمپر ساعت۱۷۱۵ میلی‌آمپر ساعت۱۸۱۰ میلی‌آمپر ساعت

 

جدول زیر به مقایسه ظرفیت باتری آیفون ۸ پلاس با دیگر گوشی‌های مدل پلاس اخیر کمپانی اپل می‌پردازد:

نام گوشیآیفون ۸ پلاسآیفون ۷ پلاسآیفون ۶ اس پلاسآیفون ۶ پلاس
ظرفیت باتری۲۶۷۵ میلی‌آمپر ساعت۲۹۰۰ میلی‌آمپر ساعت۲۷۵۰ میلی‌آمپر ساعت۲۹۱۵ میلی‌آمپر ساعت

 

سوالی در این بین مطرح می‌شود: دلیل اصلی ظرفیت کم باتری دو گوشی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس چیست؟ آیا این موضوع، تلاش اپل برای ساخت گوشی باریک‌تر را نشان می‌دهد؟ آیا پوشش شیشه‌ای پشت این دو گوشی و قابلیت شارژ بی‌سیم فضای بیشتر داخلی را اشغال کرده و مانع ساخت باتری بزرگ‌تر شده است؟ فعلا که جواب این سوالات نامشخص است.

ویژگی جالب دیگری که از سوی این دو گوشی منتشر شده، مربوط به میزان رم آن‌هاست؛ ۲ گیگابایت برای آیفون ۸ و ۳ گیگابایت برای آیفون ۸ پلاس.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*