سامسونگ مجددا یخچال اختراع می کند !

سامسونگ روز دوشنبه اعلام کرد که این کمپانی تصمیم دارد تا لوازم خانگی های قدیمی را مجدد اختراع کند. به عنوان مثال، یخچال های قدیمی تبدیل به مدل های واقعا هوشمند در سال ۲۰۱۳ میشوند. در ادامه با اخبار تکمیلی با گجت نیوز  همراه باشید .

منظور از هوشمند آن نیست که شما تنها قادر خواهید بود آن را به دیگر گجت های موجود در خانه متصل کنید. اول اتصال اسمارت فون : به عنوان مثال Evernote این امکان را برای شما فراهم می آورد تا یادداشت های خود را با دیگر اعضای خانواده سینک کنید و یا از اسمارت فون به عنوان یک مانیتور کوچک برای کنترل یخچال استفاده شود. همچنین امکان نمایش دستور های پخت غذایی، تقویم و .. برای اعضای خانواده را فراهم می آورد.

یخچال ۳۲ فوت جدید T9000 سامسونگ علاوه بر ویژگی های اعلام شده دارای قابلیت تغییر محفظه ها بر اساس نیاز شما است. اگر به فضای بیشتری برای فریز کردن موارد غذایی خود نیاز دارید، عملی شدن آن به سادگی تغییر دمای آن قسمت از یخچال میباشد و بلعکس اگر نیاز دارید تا از فضای فریزر برای موادی استفاده کنید که تنها باید خنک نگه داشته شوند و نه آنکه یخ بزند، میتوانید آن را نیز کنترل کنید.

جهت مشاهده کلیه اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه CES به صفحه اختصاصی  گجت نیوز مراجعه کنید.

منبع : en.gadgetnews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*