نمایشگر گوگل پیکسل 2 ایکس ال

نمایشگر گوگل پیکسل 2 ایکس ال دارای مشکلی جدی است

نمایشگر گوگل پیکسل 2 ایکس ال (Google Pixel 2 XL) به گفته برخی کاربران دارای مشکل است. ایراد در صفحه نمایش گوگل پیکسل 2 ایکس ال سبب نگرانی خریداران شده است.

تعدادی از کاربرانی که پرچمدار جدید گوگل را خریداری کرده‌اند، در تماس با بخش پشتیبانی شرکت، گزارشاتی مبنی بر مشاهده پیکسل‌های سوخته در نمایشگر گوگل پیکسل 2 ایکس ال ارائه کرده‌اند. ویرایشگر وب سایت Android Central اولین نفری بود که این مشکل را گزارش کرد. وی پیش از مطرح شدن این ایراد به صورت گسترده، برای حدود یک هفته از پرچمدار جدید گوگل استفاده کرد. مشکل وی با نمایشگر گوگل پیکسل 2 ایکس ال مربوط به سوختن پیکسل‌های دکمه‌های ناوبری است.

بخش پشتیبانی گوگل اعلام کرد به صورتی فعال، مشغول تحقیق بر روی این موضوع است. تصویر زیر مربوط به پست توییتری ویرایشگر وب سایت Android Central است. در این عکس شاهد غیر قابل استفاده بودن بخش زیادی از نمایشگر گوگل پیکسل 2 ایکس ال هستیم. با وجود عدم تایید رسمی از سوی سازنده، به احتمال زیاد سوختن پیکسل‌های صفحه نمایش مسبب بروز این مشکل است.

نمایشگر گوگل پیکسل 2 ایکس ال

این مشکل بیشتر در پنل‌های OLED شایع است و زمانی رخ می‌دهد که نمایشگر، برای مدت زمانی طولانی محتوای یکسانی را نمایش می‌دهد. شرکت‌ها این محدودیت را با جابه‌جا کردن محتوای صفحه نمایش به اندازه چند پیکسل در هر چند دقیقه یک مرتبه دور می‌زنند. این جابه‌جایی به حتی کوتاه است که با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست. با گذشت زمان بهتر مشخص می‌شود چند درصد گوشی‌های فروخته شده دارای این مشکل هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. اینم باید میداد اچ تی سی بسازه خیالش از هر نظر راحت بود بی نظیره اچ تی سی

  2. گوگل با سپردن ساخت گوشی به ال جی اشتباهی بزرگ مرتکب شد و یه مرود دیگه هم برا طرفدارای پنل های اولد سوختن پیکسلها از شایعترین ایرادات این نوع صفحه نمایشه

  3. من که گفتم ال جی کیفیت ساخت نداره اینم باید اچ تی سی میزد

  4. با این میخاسین ایفونو بزنین؟؟؟؟ ?????