پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت ۲۰۰ دلار معرفی شد

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت مقرون به صرفه معرفی شد. این پرینتر جیبی برای نخستین بار از فیلم‌های مربعی شکل Instax Square استفاده می‌کند.

فوجی فیلم تابستان امسال همزمان با عرضه‌ی دوربین Instax SQ10، یک نسخه‌ی مربعی از فیلم‌های اینستاکس خود را نیز عرضه کرد و حالا آن‌ها این فرمت محبوب مربعی را به پرینترهای بیسیم کوچک خود آورده‌اند. روز گذشته فوجی فیلم از پرینتر ۲۰۰ دلاری Instax Share SP-3، سومین نسخه‌ی پرینترهای موبایلی خود که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۴ و طی نمایشگاه CES معرفی کرده بود، رونمایی کرد.

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 در ۱۰ ثانیه چاپ می‌کند

پرینتر موبایلی فوجی فیلم SP-3 نخستین نسلی از این محصولات است که از فیلم مربعی جدید اینستاکس استفاده می‌کند، اما درست همانند نسل گذشته خود مدل SP-2 (که بر روی فیلم‌های اینستاکس مینی چاپ می‌کرد) کار می‌کند. بنابراین بدون هرگونه آزمایشی می‌توانیم بگوییم که این نسخه‌ی جدید نیز عالی عمل خواهد کرد. آن نسخه بسیار سریع (حدود ۱۰ ثانیه) عکس‌ها را چاپ می‌کرد که می‌توانستید به سادگی با انواع مختلفی از گوشی‌ها و اپلیکیشن‌ها (نظیر فیس بوک و اینستاگرام) کار کند و تصاویری باکیفیت را چاپ کند. اما نکته منفی اینجاست که هنوز هم رابط کاربری اپلیکیشن پرینتر موبایلی فوجی فیلم هنوز هم در لبه‌های گوشی مشکل ساز است.

در کنار کیفیت بالای چاپی که این پرینتر به کاربرانش ارائه می‌کند، شما امکانات و گزینه‌های متنوعی را نیز در اختیار خواهید داشت. به طور مثال می‌توانید بر روی تصاویر قاب چاپ خود اقدام به نوشتن کنید، اما نوشته‌های شما چندان هم قابل سفارشی سازی نخواهند بود. بنابراین شما به لطف پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 می‌توانید خیلی زود با گوشی موبایل خود از سوژه‌های جذاب محیط پیرامونتان عکاسی کنید و فورا در کمتر از چند ثانیه آن‌ها را چاپ کنید.

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3

کمپانی فوجی فیلم این پرینتر جمع و جور را در دو رنگ مشکی و سفید و از اوایل ماه نوامبر به فروش خواهد رساند. قیمت SP-3 نیز همانطور که گفته شد، تنها ۲۰۰ دلار است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. الآن دیگه دوره اش گذشته