گوشی هواوی نوا 3 ای

صفحه نمایش FullView 2.0 در گوشی هواوی نوا ۳ ای

گوشی هواوی نوا ۳ ای (Huawei Nova 3e) از صفحه نمایش FullView 2.0 بهره می‌برد. نسل دوم این صفحه نمایش تمام صفحه، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نسبت به قبل کرده است.

توسعه و پیشرفت تکنولوژی بر صنعت گوشی های هوشمند شاید سریع‌تر از صنایع دیگر اثرگذار باشد. برای نمونه تکنولوژی صفحه نمایش‌های FullView یا تمام صفحه را در نظر بگیرید که هم اکنون به یک روند ثابت در میان گوشی های هوشمند پیشرو در بازار بدل شده است. در ۱۲ ماه گذشته ما شاهد بودیم که استفاده از صفحه نمایش‌های FullView یا تمام صفحه به یک امر نه چندان عجیب در میان گوشی های هوشمند بدل شده ولی با ورود به سال ۲۰۱۸ ما شاهد نسل دوم صفحه نمایش FullView هستیم که حاشیه‌های نازک‌تری نسبت به نسل قبل دارند.

گوشی هواوی نوا ۳ ای (Huawei Nova 3e) گوشی جدید هواوی است که اصلی‌ترین شاخصه آن صفحه نمایش FullView 2.0 یا نسل جدید صفحه نمایش‌های تمام صفحه است که تجربه کاربری بهتر و لذت‌بخش‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هواوی همواره تلاش کرده با سرمایه‌گذاری و توجه مداوم به تحقیق و توسعه امکانات جدیدی در گوشی های هوشمند خود به کاربران عرضه کند و پیشرفت صورت گرفته در صفحه نمایش‌های جدید FullView مصداقی برای این استراتژی هواوی است.

از هواوی میت ۱۰ تا نوا ۳ ای؛ صفحه نمایش FullView برای همه

هواوی همواره تلاش کرده طراحی و قابلیت‌های گوشی‌های خود را با توجه به جامعه مخاطب آن در نظر بگیرد. با توجه به این رویکرد هم‌اکنون سری P برای کاربران دوست‌دار عکاسی و مد، سری Mate برای کاربران با کاربردهای تجاری و سری Nova برای جوانان طراحی و عرضه می‌شوند.

در شش ماهه دوم سال ۲۰۱۷، با توجه به تقاضای کاربران و نیاز آنها به تجربه کاربری لذت‌بخش‌تر، صفحه نمایش‌های بدون حاشیه به دغدغه اصلی مطرح در طراحی گوشی های هوشمند بدل شد و هواوی هم خیلی سریع به این دغدغه با عرضه گوشی‌های سری Huawei Mate 10 پاسخ گفت! با توجه به استقبال کاربران هم اکنون صفحه نمایش‌های FullView یا تمام صفحه، شاخصه اصلی مورد انتظار در گوشی‌های مطرح از سوی کاربران است که این امر هواوی را تشویق به توسعه بیشتر تکنولوژی FullView و به کارگیری آن در تعداد بیشتری از گوشی‌های خود نموده است.

گوشی هواوی نوا 3 ای

این شرکت در گوشی هواوی نوا ۳ ای تمام تلاش خود را کرده است که با بهره‌گیری از FullView Display 2.0 بتواند تجربه کاربری بهتری را در میان گوشی های میان رده در اختیار کاربران خود قرار دهد. اما این پایان رشد تکنولوژیک صفحه نمایش‌های FullView نیست و هواوی تلاش خود را در جهت توسعه و به کارگیری صفحه نمایش‌های بدون حاشیه در تجهیزات بیشتری انجام می‌دهد.

صفحه نمایش FullView پیشرفته: تجربه کاربری پیشرفته

گوشی هواوی نوا ۳ ای بسیار بیشتر از یک سری بهینه‌سازی‌های سخت افزاری ساده است. صفحه نمایش FullView در این گوشی موجب شده تا استایلی مدرن‌تر و در عین حال دوستانه‌تری که مطابق نیاز جوانان است در این گوشی هوشمند در اختیار کاربران قرار گیرد.

Huawei nova 3e از طراحی روان و صیقلی با گوشه‌های گرد در حاشیه و بخش صفحه نمایش که موجب بیشتر شدن نسبت صفحه نمایش به بدنه شده برخوردار است. روی سطح گوشی ممکن است که این یک تغییر کوچک به نظر آید ولی در هنگام استفاده واقعی ارزش این طراحی هواوی بیشتر مشخص می‌شود.

طراحی جدید گوشی هواوی نوا ۳ ای

به علاوه گوشی هواوی نوا ۳ ای از طراحی جدیدی با یک ناچ به طول فقط ۱۸ میلی‌متر بهره می‌برد که حدود ۵۰ درصد نسبت به ناچ آیفون ۱۰ با اندازه ۳۴.۶ میلی‌متر کوچک‌تر است. این شکل طراحی موجب نسبت نمایش ۱۹:۹ در این گوشی شده و امکان نمایش در سطح بیشتری روی آن فراهم شده است.

با توجه به عادت امروزی کاربران نسبت به بهره‌گیری بیشتر از محتوای چند رسانه‌ای، نیاز به بهره‌گیری از صفحه نمایش‌های بزرگ هر روز بیش از گذشته مطرح است و به همین دلیل استفاده از صفحه نمایش‌های FullView  هر روز بیش از گذشته رواج خواهند یافت و در همین مسیر هواوی همواره خود را متعهد به عرضه آخرین تکنولوژی‌های صفحه نمایش چون FullView Display 2.0 در محصولات خود مانند Huawei nova 3e به کاربران خود می‌داند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. طراحی حرفاه ایش جایی واسه بحث نمیزاره عالیه

  2. دوباره شروع شد. یعنی هوآوی تو گوشیش سوراخ بذاره، ۵تا مطلب در مورد این سوراخ تو سایت های مختلف دیده میشه. به این می گن بازاریابی و یکی از دلایل موفقیت هوآوی