دانلود والپیپرهای موبایل

دانلود والپیپرهای موبایل باکیفیت مخصوص پرچمداران

در این مطلب مجموعه جدیدی از والپیپرهای موبایل دارای رزولوشن بالا را برایتان فراهم کرده‌ایم. برای دانلود والپیپرهای موبایل می‌توانید به انتهای مطلب مراجعه کنید. تعدادی از این تصاویر پس زمینه موبایل برای نمونه در یک گالری قرار داده شده‌اند.

با توجه به افزایش رزولوشن و کیفیت نمایشگرهای موبایل، پیدا کردن و دانلود والپیپرهای موبایل باکیفیت بسیار سخت شده است. از طرفی دیگر، با نسبت ابعاد تصویر متفاوت نمایشگرهای امروز رو به رو هستیم. به همین دلیل اگرچه با یک جستجوی ساده یافتن و دانلود والپیپرهای موبایل به سادگی امکان‌پذیر می‌شود، اما این تصاویر پس زمینه موبایل، آن‌هایی نیستند که ما به دنبالشان هستیم.

به همین دلیل ما در بازه‌های زمانی یکسان، اقدام به تهیه و انتشار بهترین تصاویر پس‌ زمینه برای گوشی های موبایل می‌کنیم.

مزیت عکس های پس زمینه موبایل باکیفیت این است که نه تنها بر روی نمایشگر گوشی های پرچمدار، بلکه بر روی هر نوع صفحه نمایشی بدون در نظر گرفتن رزولوشن و کیفیت آن قابل استفاده هستند. پس هر گوشی بسته به کیفیت و وضوح تصویر صفحه نمایش خود، بیشترین استفاده را از آن‌ها خواهد برد.

دانلود والپیپرهای موبایل جدید

در ادامه می‌توانید سری جدید والپیپرهای موبایل را دانلود کنید. تعدادی از عکس های پس زمینه جدید به عنوان نمونه درون گالری زیر قرار داده شده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. معمولا از هر صد تا یکیش بدردبخوره

  2. اتفاقا چند روزه میخوام کامنت بذارم چرا والپیپر جدید نمیذارین :))
    دمتونم گرم