شگفتی های گجتی ( قسمت ۵ )

با سری پنجم از سری مقالات ” شگفتی های گجتی ” از گجت نیوز در خدمت شما هستیم . در این مقاله نیز مانند سری های پیشین شما را با ۴ ایده و یا گجت آشنا می کنیم . ابتدا شما را با یک Drone که در آن دوربینی تعبیه شده است , آشنا می کنیم . سپس ویلچری را می بینید که به راحتی از هر جایی عبور می کند . در شماره سه این مقاله تصاویری از یک آشپزخانه با طرح آکواریوم را مشاهده می فرمایید و در آخر با گجت Openmix که طرح بسیار جالبی است , آشنا خواهید شد . با گجت نیوز همراه باشید .

۱. هلیکوپتر دوربین دار پوشیدنی

1-nixie02

این هلیکوپتر ۴ پره کوچک با دوربینی که در خود دارد دور شما پرواز می کند , عکس و فیلم می گیرد و زمانی که از آن استفاده ای ندارید , را روی دست تان قرار می گیرد . با استفاده از Drone دوربین دار پوشیدنی خود می توانید عکس های سلفی از خود بگیرید یا حتی از خود در هنگام انجام کاری فیلم بگیرید . نام این ” چهار بال ” Nixie می باشد که در حال توسعه و پیشرفت مراحل ساخت است .

۲. ویلچر همه زمین حریف !

2-nexfchair02

این ویلچر نوآورانه , توسط Sion Pierce طراحی شده است و می تواند در زمین های ناهموار با ایمنی کامل عبور کند . Hexhog به کاربرانش اجازه می دهد تا به حومه زیبای شهر شان که تا چندی پیش غیرقابل دسترسی بود , به راحتی راه یابند . این ویلچر از موتور الکتریکی بهره می برد .

۳. آشپزخانه ی مدرن آکواریومی

3-kitchenaquarium03

این آشپزخانه با آکواریوم بزرگ و زیبا توسط فردی به نام Robert Kolenik طراحی شده است . این آکواریوم L شکل مجهز به فضاهای ذخیره سازی وسایل است . برای تعویض آب و ماهی ها و . . . می توانید تنها با زدن دکمه ای , آشپزخانه را بالا ببرید .

۴. گجتی برای دیجی ها

4-openmix

این دستگاه یا گجت که Openmix نام دارد , به شما اجازه می دهد تا موزیک پخش شده ی دو دستگاه را که می تواند آیفون , اسمارت فون یا تبلت اندرویدی , هرنوع پخش کننده چند رسانه ای یا حتی یک لپتاپ باشد را تنظیم کنید سپس با اتصال یک بلندگوی قوی به دیگر پورت این گجت آن را با صدایی بلند پخش نمایید . از نظر شما شاید کوچکی این گجت دلیل بر سادگی آن باشد اما واقعا توانسته است به درستی کار محو کردن صدای موسیقی یا در اصطلاح Fade کردن را انجام دهد . شما می توانید از بخش سومی هم استفاده کنید و از برنامه ی DJ App هم برای افکت دادن استفاده کنید . این طرح هم اکنون در KickStarter قرار دارد .

منابع : ۱ & ۲ & ۳ & ۴

Awesome Gadget 5

Awesome Gadget 5

۱.Miniature quadcopter with integrated camera flies around you, takes photos, films videos, and stays on your wrist when not in use. Take selfies and capture the action with your own wearable camera drone. Nixie quadcopter is in development. Is this the future of GoPro cameras? 2.Innovative wheelchair designed by Sion Pierce can be safely taken off-road. Hexhog allows wheelchair users to safely access beautiful countryside and areas that were previously considered inaccessible. Powered by electric motor. Joystick controls acceleration / deceleration. 3.Modern kitchen with beautiful large aquarium designed by Robert Kolenik. L-shaped aquarium is equipped with hidden storage space. To feed the fish, simply press the button and raise the kitchen countertop. 4.This teeny-tiny device called Openmix might be the solution you need for those times when you’re raring to be the DJ of the party, but another aspiring disc jockey just won’t back down (ugh!). It lets you mix tunes from several devices at once (whether it’s an iPhone, an Android phone or tablet, a random media player or a laptop) and blast them out loud in real time by connecting speakers through one of its ports. Its tiny size has probably cued you in on its simplicity — it can only really fade tracks for seamless transition. But, you can connect it to a device loaded with a third-party DJ app to add extra sound effects

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه