نمایشگر 77 اینچی منعطف ال جی

نمایشگر 77 اینچی منعطف ال جی در SID 2018 نمایش داده می‌شود

نمایشگر 77 اینچی منعطف ال جی که در واقع یک پنل اولد شفاف است، در نمایشگاه SID 2018 نمایش داده خواهد شد. کاربران می‌توانند این صفحه نمایش UHD را همانند یک رول جمع کنند!

نمایشگر 77 اینچی اولد، انعطاف‌پذیر و شفاف ال جی رسما در SID 2018 پیش روی همگان قرار خواهد گرفت تا این کمپانی کره‌ای، جدیدترین دستاوردهای خود در زمینه تولید نمایشگرهای منعطف را به رخ سایرین بکشد.

نمایشگر 77 اینچی منعطف ال جی با شفافیت 40 درصد تولید شده است

مطابق با ادعای سازندگان، این نمایشگر اولد با شفافیت 40 درصد تولید شده و می‌توان آن را با شعاع 80 میلی‌متر، بدون آن‌که عملکردش تحت تاثیر قرار بگیرد، مثل یک رول جمع کرد. این یعنی سازندگان شانس بیشتری برای عملی کردن ایده‌های خود خواهند داشت؛ مثل پیچیدن نمایشگر منعطف دور ستون‌ها به منظور نمایش تبلیغات یا تولید پنجره‌هایی که به خاطر انعطاف‌پذیری بالا می‌توانند اطلاعات را هم نشان دهند. از این محصولات حتی در خودروها، سیستم‌های سینمای خانگی و بیشتر نیز می‌توان استفاده کرد.

دکتر In-Byeong Kang، معاون اجرایی و مدیر ارشد فناوری ال جی دیسپلی، در مورد فناوری جدید این شرکت و آینده پیش رو این‌گونه توضیح می‌دهد:

ال جی دیسپلی از داشتن نقشی پیشگام در نوآوری و معرفی اولین و بهترین فناوری ها در تاریخچه 50 ساله LCD مثل IPS، افتخار می‌کند. ما با ایجاد یک الگوی نمایشگر جدید به کمک فناوری اولد، به خلق نوآوری در این صنعت ادامه داده و یک فصل انقلابی دیگر در تاریخ نمایشگرها را خواهیم گشود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. 40 درصد روشنی واقعا هیچ پنلی تو دنیا یکی به وسعت و بزرگی مثل سامسونگ دیسپلی نداریم و شفافیت 100 % حجم رنگ و وضوح تصویر سام نداریم پنل های ال جی هم عالیه واقعا ولی به حجم رنگ و شفافیت تصویر سام نیست