پیشگویی دخالت فرازمینی ها در نابودی جهان و آخرالزمان | گجت نیوز
آخرین مطالب
0
امروز
پیشگویی دخالت فرازمینی ها

پیشگویی دخالت فرازمینی ها در نابودی جهان و آخرالزمان

پیشگویی دخالت فرازمینی ها در پایان حیات بر روی زمین و رسیدن به آخرالزمان از جمله پیش بینی هایی است که اخیرا رواج پیدا کرده و موجی از هیجان و ترس را در میان علاقمندان به این دسته از پیشگویی ها ایجاد کرده است.

پیشگویی های مربوط به نابودی زمین و آخرالزمان، توجهات بسیاری را به خود جلب می کنند. البته همه آنها در نهایت بی اعتبار شدند، زیرا زمین به حیات خود ادامه داد، با این وجود باز هم از گوشه و کنار جهان شاهد ترویج پیشگویی های جدید هستیم. پیشگویی دخالت فرازمینی ها موردی است که اخیرا توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

پیشگویی دخالت فرازمینی ها در نابودی جهان و آخرالزمان

دخالت فرازمینی های در نابودی جهان می تواند یک پیشگویی جذاب برای علاقمندان به مباحث آخرالزمانی باشد. پیشگویی جدید نابودی زمین را در یکی از روزهای سال ۲۰۲۱ تصور می کند و معتقد است در این سال زمین برای همیشه غیرقابل زندگی و حیات خواهد شد.

پیشگویی دخالت فرازمینی ها در سال ۲۰۲۱

پیشگویی دخالت فرازمینی ها در نابودی جهان و آخرالزمان

پیشگویی دخالت فرازمینی ها تاکید دارد که در یکی از روزهای سال ۲۰۲۱  شاهد حمله نیروهای فرازمینی به زمین خواهیم بود. حمله بیگانگان بسیار گسترده و بی رحمانه خواهد بود.

پیشگویی جدید همچنین عنوان می کند که قبل از نابودی زمین صداها و نورهای قدرتمندی از سوی آسمان به زمین ارسال می شوند. از سوی دیگر شاهد تغییراتی در ستارگان و ماه خواهیم بود که منجر به گسترش وحشت در میان مردمان سراسر جهان خواهد شد. خورشید نیز دستخوش تغییراتی می شود که نزدیک شدن آخرالزمان را یادآور می گردد.

پیشگویی اخیر تاکید دارد که نشانه های مختلفی برای نابودی زمین و آخرالزمان وجود دارد که ۷ مورد آنها تاکنون محقق شده که از جمله این موارد می توان به دو جنگ جهانی اول و دوم، زمین لرزه های مختلف، قحطی و شیوع چندین بیماری خطرناک اشاره کرد. ۵ مورد نیز در حال تحقق هستند و البته ۱۵ نشانه دیگر هنوز محقق نشده اند و باید منتظر نمایان شدن آنها در آینده باشیم.

همانطور که قبلا اشاره شد، پیشگویی های مختلفی از سراسر کره زمین طی یک قرن گذشته در خصوص نزدیک شدن انسان به پایان جهان و نابودی زمین صورت گرفت که هیچ یک از آنها کوچکترین اعتباری نداشتند، زیرا شاهد رخ دادن کوچکترین اتفاقی که پیشگویی شده نبودیم و زندگی همچنان جاری است.

البته دخالت فرازمینی ها به موردی اشاره دارد که می تواند از هم اکنون خود منجر به ابطال این پیشگویی شود. بر اساس دیدگاه مورد اخیر، نشانه های آخرالزمان از سال ۲۰۱۸ شروع خواهد شد. بسیاری معتقدند که تاکنون چندین ماه از سال ۲۰۱۸ گذشته است و هیچ نشانه مشکوکی دال بر نزدیک انسان به آخرالزمان مشاهده نشده است و بر این اساس کلیه پیشگویی دخالت فرازمینی ها در نابودی زمین موضوعی تخیلی است و از هم اکنون ابطال آن مشخص شده است.

پیشگویی دخالت فرازمینی ها در نابودی جهان و آخرالزمان

هر چند پیشگویی های مربوط به آخرالزمان هیجان و ترس اولیه خود را از دست داده است، با این وجود نمی توان متاثر شدن انسان از آنها را انکار کرد. حتی در موارد خاصی بعضی از این پیشگویی ها شکلی جدی به خود می گیرند و رسانه ها نیز با دامن زدن به آنها زمینه را برای باورپذیری بیش از پیش آنها فراهم می کنند.

هر یک از این پیشگویی ها نشانه های خاصی را به عنوان نشانه های نزدیک شدن به آخر الزمان معرفی می کنند. از سوی دیگر در پیشگویی های مختلف عامل یا عواملی برای نابودی زمین مورد اشاره قرار می گیرند.  مورد اخیر عاملی را معرفی کرده است که در بسیاری از داستاهای علمی و تخیلی و نیز در فیلم های هالیوودی بسیاری به آن پرداخته است. اینکه زمین مورد هجوم موجوداتی از سیارات دیگر قرار گیرد همواره مورد توجه و علاقه انسان بوده است و همه ما با سناریوهایی از جمله حمله مریخی ها به زمین و یا تسلط موجوداتی از کرات دیگر بر روی زمین به منظور استفاده از ذخایر انرژی آن آشنا هستیم.

به هر حال پیشگویی های مربوط به پایان جهان همواره با جذابیت خاصی همراه خواهد بود  و نمی توان منکر تاثیر آنها در میان افراد جامعه بود، زیرا شاهد هستیم که با وجود بی اعتباری همه پیشگویی های پیشین، باز هم استقبال از موارد جدید کم نیست و همچنان مورد توجه قرار می گیرند.

۱۰ دیدگاه

 1. هر کس حقیقت رو میخواد بفهمه ایمیلش رو برام بفرسته تا کتابم رو براشون بفرستم
  جوابها همه اونجاست

  (0)
 2. این دنیا چقدر بی جواب هستش توی کهکشانی که برای خدا اندازه مورچس ما موندیم حتی ما از زمین هم زیاد نمیدونیم چه برسه جهان هستی

  (0)
 3. مستند ناشناخته ها رو ببینید جواب همه سوالاتونو درمورد فرا زمینی ها میگیرید این مستند عالیه از دستش ندید

  (0)
 4. موجودات فضایی یک سلول این دنیا نمی شند منظورم را می فهمید چی میگم

  (-2)
 5. این نقشه گلوبالیست ها بود برای ایجاد آماگدون ساختگی یا همین اخر زمانی که شما گفتید. نقشه آنها این بود که خودشان با یوفوهایی که دارند یک حمله ساختگی از فرازمینی ها درست کنند که به مردم حمله می کنند و در آن اینبار واقعی کلی از مردم از بین بروند و شهرها نابود شود و در واقع یک ریست برای کره زمین که دوباره آنها که ماندند با یک دین ساختگی آنها بنام نیو ایج (که الان در بین خیلی ها رایج شده ) دوباره انسانها از صفر آغاز کنند. این برنامه بارها در زمین گویا تکرار شده است. با کمک خداوند نقشه اینها تا به حال عملی نشده است. یکی همین کمک خدواند و دیگری اینترنت که باعث شد این اطلاعات به دست مردم برسد و آگاه شوند وگرنه همه گیج بودند و متوجه نبودند. هر فردی هم که می آمد و می گفت به او نشن تئوری توطئه می زدند و بعد فرد از بین می بردند. هنوز هم هستند کسانی که نمی توانند قبول کنند ولی روز به روز مردم بیشتر متوجه میشوند.

  (6)
  • جناب همیشه مخالف با ایران

   داداش حتما مطمئنی که قبل این کامنت فالوت ۴ بازی نکردی چون حرفات دقیقا داستان اون بازی هست .تو بازی (یکی از عمد بمب هسته ای رو منفجر کرد و مقداری از آدم ها رو هم زنده نگه داشت برا آینده ).

   (-5)
 6. تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته همه چی سر جاشه اینا همش چرت و پرته

  (9)
 7. دنیا رو خود بشر نابود میکنه

  (26)
 8. اینا هر روز یه چیز مسخره درست میکنن که ازش دوتا فیلم بسازن

  (6)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*