قیمت گلکسی اس 10 پلاس

قیمت گلکسی اس ۱۰ پلاس با ۱ ترابایت حافظه، بیشتر از ۱۷۰۰ دلار است!

یکی از پرچمداران شرکت سامسونگ که در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی خواهد شد، گوشی Galaxy S10 Plus (گلکسی اس ۱۰ پلاس) نام دارد. اینطور که پیداست، قیمت گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس و سایر پرچمداران رو به افزایش است.

این روزها اسمارت فون‌های پرچمدار شاهد افزایش قیمت زیادی هستند. محصولات پرچمدار اپل را می‌توان نمونه‌ای مناسب دانست که قیمت‌های آن‌ها از هزار دلار آغاز می‌شوند؛ به نظر می‌رسد که اپل در این رابطه تنها نبوده و شرکت‌هایی همانند سامسونگ نیز در حال قیمت‌گذاری بالا روی پرچمداران خود هستند.

متاسفانه این موضوع در سال ۲۰۱۹ میلادی با معرفی گوشی گلکسی اس ۱۰ تغییر نخواهد کرد؛ گزارش‌های منتشرشده نشان می‌دهند که قیمت گلکسی اس ۱۰ پلاس با ۱ ترابایت حافظه داخلی، حدودا ۱۷۵۷ دلار است. شاید نتوان قیمت اعلام‌شده در ایالات متحده را حقیقی اعلام کرد، اما می‌توان گفت که قطعا ارزان نخواهد بود.

در نظر داشته باشید که قیمت آیفون ایکس اس مکس (iPhone XS Max) با ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی معادل ۱۴۴۹ دلار است، بنابراین قیمت گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس که حافظه‌ای ۱ ترابایتی دارد، قطعا بیشتر خواهد بود. البته فرض بر این است که شما مدل ۱ ترابایتی را خریداری کنید، اما مدل‌های دیگر نسبتا ارزان هستند.

قیمت گوشی گلکسی اس ۱۰ پلاس با ۱۲۸ و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی به ترتیب ۱۱۲۹ و ۱۳۸۰ دلار تخمین زده شده است.

نسخه کوچک‌تری از گلکسی اس ۱۰ با صفحه نمایش ۶.۱ اینچ وجود دارد که دارای قیمت‌هایی معادل ۱۰۰۳ و ۱۲۵۴ دلار برای مدل‌های ۱۲۸ و ۵۱۲ گیگابایتی است. شایعاتی در رابطه با تولید نسخه‌ای از گلکسی اس ۱۰ با صفحه نمایش تخت وجود دارد که ظاهرا برای مدل ۱۲۸ گیگابایت، قیمتی معادل ۸۴۰ دلار خواهد داشت.

با اینکه قیمت‌ها به نظر بالا می‌رسند، اما در این دوره و با احتساب هزینه‌های زیادی که وجود دارد، قیمت‌های اعلام‌شده شگفت‌انگیز به حساب نمی‌آیند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

 1. پسوهیج جوره نمیشه روش حساب کرد

 2. البته یه ترابایت حافظه هم کم نیست

 3. من یه مدته می خوام لپ تاپ بخرم
  لپ تاپ راس کار من الان قیمتش شده
  ۸میلیون به بالا نمی تونم بخرم چون گرونه
  منم ندارم خب هرچی حساب می کنم دخلم
  به خرجم نمی خونه

  بعد ای گوشی با دلار۹۰۰۰تومنم حساب کنی
  میشه۱۵/۳۰۰/۰۰۰ حساب کردم شاید ۶/۷ سال دیگه
  بتونم ای گوشی رو بخرم

  مسئولین به ظاهر محترمم که فک کنم
  دلار جهانگیری بشون رسیده که هیچ فکری
  برا دلار و ای قیمت ها نمی کنند

  آقا جهانگیری یکم از دلارت رو به مام میدی داداچ؟؟

 4. بیش از ۱۷۰۰ تاش مهمه خو میتونه ۵۰۰۰ باشه ۱۰/۰۰۰ باشه