بنچمارک آنتوتو

بهترین گوشی های اندرویدی فوریه ۲۰۱۹ به انتخاب AnTuTu

پلتفرم بنچمارک گیری آنتوتو با انتشار فهرستی دهگانه، بهترین گوشی های اندرویدی فوریه ۲۰۱۹ را از لحاظ عملکرد پردازشی انتخاب کرده است. پرچمدار جدید سامسونگ در جایگاه نخست این فهرست قرار دارد.

بهترین گوشی های اندرویدی فوریه ۲۰۱۹ ، با توجه به میانگین امتیاز ثبت شده برای آن‌ها در حد فاصل اول تا بیست و هشتم این ماه گلچین شده‌اند. برای امتیازدهی به گوشی ها، از ورژن ۷ اپلیکیشن بنچمارک‌گیری AnTuTu استفاده شد و بنابر ادعای دست‌اندرکاران، هر یک از مدل‌های حاضر در این لیست بیش از ۱۰۰۰ بار تحت آزمون قرار گرفتند.

نتیجه اینکه جایگاه نخست با ۳۳۲۸۵۰ امتیاز، به سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس رسید که برخوردار از تراشه ۸ نانومتری اگزینوس ۹۸۲۰ است. آنر وی ۲۰ با میانگین امتیاز ۳۰۵۵۹۹ در مکان بعدی ایستاد. هواوی میت ۲۰ ایکس هم موفق به کسب ۳۰۴۵۸۸ امتیاز در آنتوتو شد و بر جایگاه سوم تکیه زد. این کمپانی و زیر برند آن، نمایندگان دیگری هم در فهرست دارند؛ زیرا رده‌های چهارم و پنجم نیز به هواوی میت ۲۰ و آنر مجیک ۲ رسیده است که بالای ۳۰۰ هزار امتیاز کسب کردند.

شیائومی می میکس ۲ اس با اتکا به تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ و ثبت ۲۹۸۰۰۷ امتیاز، به عنوان ششمین گوشی قدرتمند فوریه ۲۰۱۹ در آنتوتو انتخاب شد. سه رتبه بعدی به گوشی های وان پلاس ۶، ایسوس راگ فون و شیائومی می ۸ رسید که هرکدام بیش از ۲۹۷ هزار امتیاز به دست آوردند. در جایگاه دهم نیز یکی دیگر از دستگاه‌های مجهز به اسنپدراگون ۸۴۵، یعنی شیائومی می میکس ۳ ایستاد.

با توجه به اینکه گوشی های قدرت گرفته از اسنپدراگون ۸۵۵ در حال ورود به بازار هستند؛ احتمالا در ماه‌های آینده، فهرست دهگانه‌ی AnTuTu دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد.

بهترین گوشی های اندرویدی فوریه ۲۰۱۹

بهترین گوشی های اندرویدی فوریه 2019

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. سامسونگ؟ ب گرد پای هوآوی نمیرسه

  2. این سامسونگ نمیدونم رو چ حسابی اصا میاد جز آمار

  3. ایووول و تبریک به سامسونگ!!
    🙂
    😉