واتس اپ

تعداد دفعات فوروارد پیام‌های شما به دیگران در واتس اپ اعلام خواهد شد

یکی از قابلیت‌های جدید واتس اپ امکان شمارش تعداد دفعات فوروارد پیام‌های شما است. به این ترتیب متوجه خواهید شد یک پیام ایجاد شده توسط شما، برای چه تعداد کاربر دیگر ارسال شده است.

هفته پیش اعلام شد شرکت واتس اپ، مشغول توسعه قابلیت‌هایی جدید در اپلیکیشن اندرویدی خود به منظور افزودن یک مرورگر داخلی و امکان جستجوی تصویر معکوس است. بر اساس اخبار جدید، این شرکت زیر نظر فیس بوک، ویژگی‌های دیگری را نیز در دست توسعه دارد.

قابلیت‌های جدید تحت توسعه واتس اپ Forwarding Info و Frequently Forwarded نام دارند. ویژگی Forwarding Info به کاربر نشان خواهد داد پیامی که برای کاربری دیگری ارسال کرده است، چند مرتبه توسط همان کاربر یا به صورت دست به دست، برای دیگران فوروارد شده است. این اطلاعات در قسمت Message Info پیام قابل مشاهده خواهند بود. به منظور دسترسی به این قسمت کافی است روی پیام ارسال شده چند ثانیه انگشت خود را نگه داشته و سپس روی آیکون info که در بالا نمایش داده می‌شود، ضربه بزنید.

واتس اپ

این دو قابلیت جدید واتس اپ در نسخه بتای ورژن ۲.۱۹.۸۰ مربوط به پلتفرم اندروید آن رویت شده‌اند. با این حال، بعید نیست حتی در صورت دسترسی به این نسخه بتا، همچنان قادر به مشاهده دو قابلیت Forwarding Info و Frequently Forwarded نباشید. حتی بعید نیست این دو ویژگی در حد آزمایشی باقی بمانند و هرگز به نسخه‌های پایدار راه پیدا نکنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. خیر سرش اومده نواوری کنه