10 گوشی برتر آنتوتو - آوریل 2019

۱۰ گوشی برتر آنتوتو در آوریل ۲۰۱۹ : شیائومی می ۹ اکسپلورر ادیشن در صدر

طبق روال هر ماه٬ فهرست ۱۰ گوشی برتر آنتوتو برای ماه آوریل سال ۲۰۱۹ منتشر شد. نکته‌ی جالب٬ حضور سه گوشی با برند شیائومی در سه رتبه‌ی نخست این فهرست است.

سایت بنچمارک‌گیری معتبر آنتوتو طبق روال هر ماه خود٬ فهرستی از ۱۰ گوشی با بهترین عملکرد ثبت شده در ماه آوریل سال ۲۰۱۹ را منتشر کرده است که آمار ثبت شده‌ی آن متعلق به کاربران چینی خواهد بود. این فهرست بر اساس میانگین نمرات بنچمارک آنتوتو از یکم وا سی‌ام ماه آوریل است. این پلتفرم امتیازگیری از الگوریتم بررسی حداقل ۱۰۰ نسخه از یک مدل گوشی استفاده می‌کند. این لیست را عمدتا گوشی‌هایی تشکیل می‌دهند که از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ بهره می‌برند و جالب توجه اینکه سه گزینه‌ی صدر جدول٬ گوشی‌هایی متعقل به شرکت شیائومی هستند.

۱۰ گوشی برتر آنتوتو – آوریل ۲۰۱۹

10 گوشی برتر آنتوتو - آوریل 2019

جایگاه نخست با متوسط امتیاز ۳۷۳,۷۱۵ در اختیار گوشی شیائومی می ۹ است. مدل دوم این فهرست را نیز نسخه‌ی اصلی می ۹ با متوسط امتیاز ۳۷۳,۵۱۱ از آن خود کرده است. گوشی گیمینگ شیائومی بلک شارک ۲ نیز با امتیاز ۳۷۱.۸۳۷ در رده‌ی سوم فهرست ۱۰ گوشی برتر آنتوتو در ماه آوریل ۲۰۱۹ قرار دارد.

اما جایگاه چهارم دیگر به یک گوشی با برند شیائومی تعلق ندارد و میزو ۱۶ اس با امتیاز ۳۷۰,۳۰۶ این جایگاه را تصاحب کرده است. گوشی گیمینگ ویوو IQOO مانستر ادیشن همراه ۱۲ گیگ رم٬ امتیاز ۳۶۳,۳۶۰ را در آنتوتو کسب کرده و در رده‌ی پنجم قرار دارد. گلکسی اس ۱۰ پلاس و اس ۱۰ سامسونگ نیز به ترتیب با امتیازهای ۳۹۵,۹۳۶ و ۳۵۸,۷۲۶ در رده‌های بعدی قرار دارند. جایگاه هشتم نیز به نسخه‌ی اصلی ویوو IQOO با امتیاز ۳۵۴,۱۳۸ تعلق دارد.

تمام گوشی‌هایی که در ۸ رده‌ی نخست فهرست ۱۰ گوشی برتر آنتوتو در ماه آوریل ۲۰۱۹ قرار دارنداز تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ قدرت می‌گیرند. گوشی گیمینگ نوبیا رد مجیک مارس که در رده‌ی نهم است٬ از تراشه‌ی قدیمی‌تر اسنپدراگون ۸۴۵ برخوردار است. این گوشی امتیاز ۳۱۰,۶۱۲ را کسب کرده است. در رده‌ی آخر نیز گوشی آنر وی ۲۰ مجهز به تراشه‌ی کایرن ۹۸۰ با امتیاز ۳۰۶,۲۸۹ قرار دارد.

گوشی‌های پرچمداری همچون هواوی پی ٬۳۰ پی ۳۰ پرو٬ اوپو رینو ۱۰ ایکس زوم٬ لنوو زد ۶ پرو و نوبیا رد مجیک ۳ نیز درست در همین ماه معرفی شده‌اند٬ به همین خاطر باید در فهرست ماه آینده منتظر حضور آن‌ها باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. واسه s10رو اشتباه زدین ۳۹۵هزار که اینجوری از همه بالاتر میشه اصلاحش کنید

  2. کلا چین همه چیو گرفته دستش دیگه همش چینیه

  3. هنوزم اعتقاد مردم ما اینه که جنس چینی خوب نیست

  4. این شیاومی چند وقته خیلی اسمش روزبان هاست