رده بندی کیفی خودروهای داخلی

رده بندی کیفی خودروهای داخلی در فروردین ۹۸

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جدول رده بندی کیفی خودروهای داخلی را برای فروردین ۹۸ منتشر کرد که بر اساس آن، باکیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای تولید داخل معرفی شده است.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودرو در فروردین ۹۸ را منتشر کرد. بر اساس این گزارش، در فروردین ماه ۱۳۹۸ تعداد ۲۸ هزار و ۸۶۱ دستگاه خودرو تولید شد که کاهش قابل توجهی نسبت به گذشته داشته است. گفتنی است در اسفند ۹۷ نزدیک به ۵۱ هزار دستگاه خودرو در داخل کشور تولید شده بود. از میان خودروهای تولید شده در فروردین ماه، ۹۹ درصد به خودروهای گروه سبک و ۱ درصد به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. همچنین خودروهای تولیدی در این ماه شامل ۴۴ مدل خودروی گروه سبک و ۶ مدل خودروی سنگین می‌شود.

در گروه سبک و بخش خودروهای وانت، خودروی وانت نیو پیکاپ فوتون و وانت تندر با دریافت سه ستاره کیفی، بالاترین کیفیت را در این بخش داشتند. در بخش خودروهای سواری نیز خودرو پژو ۲۰۰۸ با ۵ ستاره و مزدا ۳ نیو، سوزوکی گرند ویتارا، بسترن بی ۳۰، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷ و پارس تندر با ۴ ستاره در رده‌های مختلف قیمتی بالاترین کیفیت را به خود اختصاص داده بودند. در این میان، پژو ۲۰۰۸ مانند ماه گذشته اولین و تنها خودروی ۵ ستاره کشور شد.

در گروه خودروهای سنگین نیز کامیونت ایسوزو NPR75 و کشنده ولوو FH500 با اخذ ۴ ستاره در بخش باری و اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال با دریافت ۳ ستاره در بخش مسافری، دارای بالاترین کیفیت در این ماه بودند. در ادامه، جدول‌های کامل رده بندی کیفی خودروهای داخلی در فروردین ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

رده بندی کیفی خودروهای داخلی – ۱ تا ۳۱ فروردین ۹۷

گروه سبک – بخش خودروهای وانت

رده بندی کیفی خودروهای داخلی

گروه سبک – بخش خودروهای سواری

رده بندی کیفی خودروهای داخلی

مقایسه کیفیت خودروهای گروه سبک

رده بندی کیفی خودروهای داخلی

گروه خودروهای سنگین

رده بندی کیفی خودروهای داخلی

مقایسه کیفیت خودروهای سنگین

رده بندی کیفی خودروهای داخلی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*