آی او اس 12.3.2

آی او اس 12.3.2 با هدف رفع مشکل حالت پرتره منتشر شد

اپل آپدیت آی او اس 12.3.2 (iOS 12.3.2) را با هدف رفع مشکل حالت پرتره در برخی گوشی‌های خودش منتشر کرد. این به‌روزرسانی هم اکنون در اختیار تمام کاربران گوشی‌های آیفون 6 به بعد قرار گرفته است.

اگر صاحب یک آیفون هستید و مشکلاتی با حالت پرتره دوربین گوشی خود پیدا کرده‌اید٬ یک به‌روزرسانی می‌تواند مشکل شما را حل کند. اپل به‌روزرسانی جدیدی را به تازگی برای آیفون‌های خود منتشر کرده و آی او اس 12.3.2 را در اختیار کاربران خودش قرار داده است. از اعداد و ارقام جانبی این به‌روزرسانی می‌توان حدس زد که قابلیت‌های جدید کمتری را به همراه دارد و بیشتر مربوط به برطرف کردن ایرادهای نرم افزاری است.

در صفحه‌ی توضیحات مربوط به این به‌روزرسانی آمده است:

آی او اس 12.3.2 مشکلی که باعث می‌شد عکس‌های تهیه شده با حالت پرتره در گوشی‌های آیفون 8 پلاس٬ بدون اعمال افکت عمق ثبت شوند را برطرف کرده است.

همانطور که می‌بینید کاربران آیفون‌های مدل 8 پلاس با مشکل دوربین مواجه شده بودند؛ پس از شما هم یکی از این کاربران هستید٬ همین حالا می‌توانید با نصب جدیدترین به‌روزرسانی آی او اس این مشکل را برطرف کنید.

ما مطمئن نیستیم وسعت این مشکل چقدر بوده است٬ زیرا گزارش‌های زیادی را از سراسر جهان دریافت نکرده‌ایم٬ اما به هر ترتیب نصب آخرین به‌روزرسانی‌های سیستم عامل گوشی شما٬ امری ضروری است. این ایراد تا بدین لحظه به جز کاربران گوشی آیفون 8 پلاس گزارش نشده است.

نکات مهم پیش از نصب آی او اس 12.3.2

مطابق معمول هر به‌روزرسانی دیگری٬ مطمئن باشید گوشی شما به شارژر متصل بوده و وای فای گوشی روشن است تا از خاموش شدن ناگهانی هنگام دریافت به‌روزرسانی در امان باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. گوشی منم از وقتی اپدیت کردم بعد از مدتی در حین کار کردن ری استارت میشه کسی میدونه مشکل چیه؟

  2. گوشی ۸ پلاس اپدیت کردم الان به وای فای وصل میشم بعد از چند مین گوشی خاموش و روشن میشه ممنون میشم کسی مشکل رو‌میدونه راهنمایی کنه.

  3. دوربیناش اول قوی بود چرا اینقدر ضعیف شده الان

  4. نمیدونم چرا اینقدر این مشکل داره هر بار