کد تایید تلگرام

کد تایید تلگرام توسط اپراتورهای داخلی مسدود شد

کد تایید تلگرام توسط اپراتورهای داخلی اعم از همراه اول و ایرانسل مسدود شد. گفتنی است کاربران در صورت خروج یا حذف حساب کاربری خود دیگر نمی‌توانند مجددا آن را نصب کنند.

اخیرا پوسته‌های داخلی تلگرام نظیر هاتگرام و تلگرام طلایی با هدف حمایت از پیام رسان های داخلی به صورت رسمی و برای همیشه به فعالیت خود پایان دادند و به زودی در قالب یک پیام رسان مستقل فعالیت خود را شروع خواهند کرد. در همین راستا امروز اپراتورهای داخلی چون ایرانسل و همراه اول دریافت کد تایید پیام رسان تلگرام را برای مشترکان خود مسدود کردند.

هشدار به کاربران درباره کد تایید تلگرام

طی ساعات گذشته اپراتورهای داخلی پس از خاموش شدن سرورهای پوسته فارسی تلگرام چون هاتگرام و تلگرام طلایی، دریافت کد تایید پیام رسان تلگرام را مسدود کردند. از این رو اگر کاربران از حساب کاربری تلگرام خود خارج شوند یا آن حساب را حذف کنند، دیگر امکان نصب مجدد تلگرام و ورود به این پیام رسان را نخواهند داشت؛ زیرا دیگر کد تاییدی برای فعال‌سازی حساب کاربری خود دریافت نخواهند کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۶ دیدگاه

 1. سلام نمیشه هیچ کاری کرد؟من ایمیل هم زدم جوابگو نبودن انگار اونام دیگ ایران رو مسدود کردن کلا می فهمن ایرانیم جواب نمندن

 2. ازنظر بنده به فیلتر جایی نمیرسن حتا مسدودی کد تایید تلگرام کرده باشن مردم جای های دیگه با فیلترشکن به یوتیوب و سایر برنامه و سایت هایی که فیلتر کرده اند می روند واین برنامه های داخلی مثل سروش که جای برنامه تلگرام درست کرده اند نمی تواند جای تلگرام بگیرد حتا برنامه های خارجی و سایت های خارجی مگر اینکه فیلتر شکن هارا فیلترکنند که اینکار غیرممکن خواهد بود

 3. خوبه دیگه الان با این کار همه مشکلات حل شد.قیمت دلار پایین آمد و سطح رفاه در جامعه بالا رفت.همه چیمون درست بود فقط همین مونده بود.
  اگه کنترل پنل و مای کامپیوتر هم فیلتر کنن دیگه عالیه.

 4. این مکارو باید همون اول میکردیم

 5. دیوونن به خدا ما هم دیوونه کردن

 6. بالاخره هرچیزی به پایان خودش نزدیک بشه از این کارا می کنه تا بقای خودشو تامین کنه ولی دیگه تمومه ماجرا ..

 7. اینطوری نمیتونن جلوی افزایسش اکانت رو بگیرن

 8. دیگه نمیدونن چیکار کنن

 9. با خط رایتل یا شاتل هم همینطوره ایا؟ برا اونا کد میاد

 10. اگه بجای اینکه فکرشون بزارن رو تلگرام،رو اقتصاد و بقیه مسائل میذاشتن الان وضع هممون بهتر از این بود😏

 11. همیشه یه نسخه از پروفایل رو رو ویندوز داشته باشید و به باقی ماجرا اهمیت ندید

 12. من الان تست کردم و کدش اس ام اس شد البته میدونستم هم میاد چون از یک شماره که نیست بتونن جلوش

  رو بگیرن از کلی شماره میاد و هردفعه قابل تغییره خخخ