آخرین مطالب
0
امروز
بازی زولا
طرح اتوخدمت سایپا

تکلیف مشتریان طرح اتوخدمت سایپا تعیین شد

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت برخی از مشتریان در طرح اتوخدمت سایپا بیش از هزار قرارداد منعقد کرده‌اند که بررسی‌ها نشان می‌دهد 7 تا 8 هزار نفر از این مشتریان واسطه هستند، به همین دلیل فقط به هر کد ملی یک خودرو با قیمت قبل تحویل داده خواهد شد.

اخیرا بسیاری از مشتریان در خصوص طرح اتوخدمت سایپا با مشکلات متعددی مواجه شده‌اند و از مسئولان سایپا می‌خواهند تا به موضوع تحویل خودرو در قالب قراردادهای اتوخدمت رسیدگی کنند. در همین رابطه حسین کاظمی طرقی، معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا عنوان کرد اتوخدمت سایپا با هدف اصلی پرداخت سود ماهانه به مشتریان اجرا شده است که این سود تا 28 درصد نیز محاسبه می‌شد. وی افزود در زمانی که این قرارداد منعقد می‌شود، می‌بایست تاریخ تحویل خودرو نیز مشخص گردد، هرچند بسیاری از این قراردادها دارای تاریخ مشخص هستند و دعوتنامه‌های طرح اتوخدمت نیز طبق این تاریخ‌ها ارسال می‌شد. کاظمی تاکید کرد در گذشته بسیاری از مشتریان با تمدید قرارداد خود علاقه خود را نسبت به ادامه دریافت سود ماهانه این طرح اعلام می‌کردند، اما پس از افزایش قیمت خودروها بسیاری از آن‌ها فقط خواهان دریافت خودرو شدند.

تعیین تکلیف مشتریان طرح اتوخدمت سایپا

حسین کاظمی طرقی در ادامه افزود هریک از مشتریان قرارداد اتوخدمت سایپا را با پرداخت 5 تا 10 میلیون تومان منعقد کردند که بر اساس تصمیم‌گیری جدیدی گروه سایپا قرار است به ازای هر کد ملی فقط یک خودرو با قیمت قبل به مشتریان این طرح تحویل داده شود. وی تاکید کرد در خصوص سایر قراردادهایی که با یک کد ملی ثبت شده است هم باید الحاقیه قرارداد منعقد گردد. معاون بازاریابی و فروش سایپا افزود اگر در این طرح مشتریان بیش از یک دستگاه خودرو می‌خواهند، این امکان را دارند تا خودروها را با قیمت روز و تحویل 98 دریافت کنند.

حسین کاظمی طرقی در خصوص نوع خودرو تحویلی به مشتریان خاطرنشان کرد:

خودروهای تحویلی طبق آنچه در قرارداد مشخص شده است، تعیین می‌شود و در خصوص خودروهایی که آن‌ها را تولید نمی‌کنیم نیز خودروهای دیگر جایگزین خواهند شد. همچنین افرادی که الحاقیه قرارداد را امضا کنند، فقط یک خودرو را با قیمت قبل به آن‌ها تحویل داده می‌شود. در حال حاضر 30 تا 40 هزار قرارداد مشتریان اتوخدمت سایپا تعیین تکلیف نشده‌اند که این تعداد قرارداد به 10 هزار نفر اختصاص دارد و 7 تا 8 هزار نفر آنها نیز جزو واسطه هستند؛ زیرا برخی افراد بیش از هزار قرارداد اتو خدمات منعقد کرده‌اند.

آخرین اخبار طرح اتوخدمت سایپا:

۷ دیدگاه

 1. چرا ماشین هامون رو نمیدبدن خدا لعنت کنه ادم های ظالم رو

  (0)
 2. بنظرت چ بگم ای سایت

  (0)
 3. سلام لطفا ماشینهای اتوخدمت حداقل ۹۴،۹۵ رابدهید تامردادماه بدهید، چه بگویم مگه حرف دیگری هم دارم بزنم که سایتت میگه قبلا اینو گفتی،اره گفتم صدباردیگه هم میگم،پس لطفا بیخیال مانشوید

  (-1)
 4. سلام لطفا ماشینهای اتوخدمت حداقل ۹۴،۹۵ رابدهید تامردادماه بتونیم یک مسافرت باسایپا مطمئن شما ب شمال برویم، ماتکمیل وجه وبیمه وهمه راپرداختیم، لطفا اذیت نکنیدجناب سایپا،استدعاداریم،

  (0)
 5. با سلام

  با توجه به انتشار خبر تعیین تکلیف مشتریان سایپا که در آن به مشتریان متضرر این طرح از سوی معاون فروش سایپا نسبت های ناروا داده شده بود جوابیه زیر وفق قانون مطبوعات از سوی مشتریان جهت انتشار ارسال می گردد.

  طرح اتوخدمت که از سال 94 تا 96 با عنوان پرداخت هزینه سفر به ازای پیش فروش هر خودرو توسط سایپا کلید زده شد باعث استقبال شمار زیادی از مشتریان این شرکت گردید که با سرمایه گذاری خود در روزهای افول تولید و رکود باعث به چرخش درآمدن چرخهای صنعت گردیدند.در این قراردادها ذکر شده بود که صلح در آن تا 3 بار ممکن می باشد و همینطور پس از یک سال شرکت ملزم به ارسال دعوتنامه جهت تکمیل وجه بوده است. شرکت سایپا از آغاز سال 97 و با توجیهات بی اساس ابتدا 6 درصد از سود قراردادی اولیه را کم کرد وعلی رغم قرار داد اولیه ، از اواسط سال 97 امکان صلح را به طور یکطرفه بست و هیچگونه دعوت نامه ای برای هیچ کدام از حواله ها ارسال ننموده است.پس از اعتراض مشتریان و پس از حدود یک سال از بهم زدن قرارداد اولیه به طور یکطرفه توسط شرکت سایپا،این شرکت طی بخش نامه ای از اختصاص یک دعوتنامه به هر کد ملی خبر داد.این بخش نامه نیز به طور ناقص و سلیقه ای انجام شده است و تاکنون هیچ خودرویی به دارندگان حواله تحویل نگردیده است.پس از آن شرکت مدعی است که علی رغم قراردادهای روشن ، به طور یکطرفه برای قیمت قطعی تعیین شده در قرار داد و همچنین تعداد حواله ها هم فسخ قرارداد نماید.

  در مصاحبه اخیر با معاون فروش سایپا ایشان نسبت ناروای واسطه به مشتریان متضرر این طرح داده است و همچنین به طور یکطرفه تمامی موارد روشن در قرارداد را فسخ کرده اند.باید از ایشان پرسید اولا زمان پیش فروش این خودروها چرا این شرکت به تعداد نامحدود اجازه خرید به مشتریان داده است؟ ثانیا با چه هدفی نسبت ناروای واسطه به مشتریان داده است؟ و ثالثا کدام ارگان قانونی اجازه فسخ یکطرفه قراردادها را به ایشان داده است؟

  (5)
 6. ارواه عمتون که طبق قرار داد عمل کنید.
  شما هنوز دعوت نامه های اسقند 97رو ماشین ندادین.
  په جوری میگید تکلیف اتو خدمتی ها مشخص شد مردمو انگول میکنید.
  شما دزد های کثیفی هستین

  (10)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*