طرح اتوخدمت سایپا

تکلیف مشتریان طرح اتوخدمت سایپا تعیین شد

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت برخی از مشتریان در طرح اتوخدمت سایپا بیش از هزار قرارداد منعقد کرده‌اند که بررسی‌ها نشان می‌دهد ۷ تا ۸ هزار نفر از این مشتریان واسطه هستند، به همین دلیل فقط به هر کد ملی یک خودرو با قیمت قبل تحویل داده خواهد شد.

اخیرا بسیاری از مشتریان در خصوص طرح اتوخدمت سایپا با مشکلات متعددی مواجه شده‌اند و از مسئولان سایپا می‌خواهند تا به موضوع تحویل خودرو در قالب قراردادهای اتوخدمت رسیدگی کنند. در همین رابطه حسین کاظمی طرقی، معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا عنوان کرد اتوخدمت سایپا با هدف اصلی پرداخت سود ماهانه به مشتریان اجرا شده است که این سود تا ۲۸ درصد نیز محاسبه می‌شد. وی افزود در زمانی که این قرارداد منعقد می‌شود، می‌بایست تاریخ تحویل خودرو نیز مشخص گردد، هرچند بسیاری از این قراردادها دارای تاریخ مشخص هستند و دعوتنامه‌های طرح اتوخدمت نیز طبق این تاریخ‌ها ارسال می‌شد. کاظمی تاکید کرد در گذشته بسیاری از مشتریان با تمدید قرارداد خود علاقه خود را نسبت به ادامه دریافت سود ماهانه این طرح اعلام می‌کردند، اما پس از افزایش قیمت خودروها بسیاری از آن‌ها فقط خواهان دریافت خودرو شدند.

تعیین تکلیف مشتریان طرح اتوخدمت سایپا

حسین کاظمی طرقی در ادامه افزود هریک از مشتریان قرارداد اتوخدمت سایپا را با پرداخت ۵ تا ۱۰ میلیون تومان منعقد کردند که بر اساس تصمیم‌گیری جدیدی گروه سایپا قرار است به ازای هر کد ملی فقط یک خودرو با قیمت قبل به مشتریان این طرح تحویل داده شود. وی تاکید کرد در خصوص سایر قراردادهایی که با یک کد ملی ثبت شده است هم باید الحاقیه قرارداد منعقد گردد. معاون بازاریابی و فروش سایپا افزود اگر در این طرح مشتریان بیش از یک دستگاه خودرو می‌خواهند، این امکان را دارند تا خودروها را با قیمت روز و تحویل ۹۸ دریافت کنند.

حسین کاظمی طرقی در خصوص نوع خودرو تحویلی به مشتریان خاطرنشان کرد:

خودروهای تحویلی طبق آنچه در قرارداد مشخص شده است، تعیین می‌شود و در خصوص خودروهایی که آن‌ها را تولید نمی‌کنیم نیز خودروهای دیگر جایگزین خواهند شد. همچنین افرادی که الحاقیه قرارداد را امضا کنند، فقط یک خودرو را با قیمت قبل به آن‌ها تحویل داده می‌شود. در حال حاضر ۳۰ تا ۴۰ هزار قرارداد مشتریان اتوخدمت سایپا تعیین تکلیف نشده‌اند که این تعداد قرارداد به ۱۰ هزار نفر اختصاص دارد و ۷ تا ۸ هزار نفر آنها نیز جزو واسطه هستند؛ زیرا برخی افراد بیش از هزار قرارداد اتو خدمات منعقد کرده‌اند.

آخرین اخبار طرح اتوخدمت سایپا:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۱ دیدگاه

 1. تجمع مالباختگان اتو خدمت سایپا روذ ۶ بهمن ۱۳۹۸ مکان:معاونت اجرایی قوه قضاییه خ ولیعصر خ پاستور

 2. سلام
  مسئوولین محترم سایپا
  تا کی میخواید خود بگویید و خود بخندید ؟؟؟؟
  نمیدونم تا کی میخواید به سماجت در بازی مظلوم نمایی و درستکاری خود ادامه دهید . و دلالان خودرو را متهم مشکلات مردم معرفی نمائید . در حالی که آنها جیرخواران کوچکی در این ماجرا بودند و هستند .
  اتهامات اصلی متوجه شماست .
  حال ، از شما انکار و از اکثریت ملت ایران اصرار که شما مسبب و مقصرین این همه گرانی و دلال پروری هستید .
  اگر خودرو سازی سایپا را قیمت گذاری می کردند ، ارزشش قطعأ کمتر از مبالغی بود که از پیش فروشها از مردم گرفته ، خصوصأ فروش طرح اتو خدمت و سودهای ۱۰۰۰ درصدی فروش ماشینهای وارداتی .
  میشه گفت کل شرکت خودرو سازی را بارها به مردم فروختند و دوباره آن را از مردم پس گرفتند و مجانی بازبه چنگش آوردند .
  لطفأ از بدهی ، ضرر و زیان دم نزنید .
  کارخانه بنز آلمان یک هزارم شما درآمد کسب نمی کند .
  ماجرای کاسه گدایی خودرو سازان انحصاری کشور واقعا لوس شده و خنده دارترین جوک قرن این کشور بحساب می آد .
  خواهشن بس دیگه
  !!!؟؟؟ کنید

 3. قوه قضاییه لطفا درمورد حواله های اتو خدمت اقدام کنید شرکت سایپا مشتریان خود را بی خانمان کرد به داد این پرچمداران خسته دل برسید !؟

 4. چرا ماشین هامون رو نمیدبدن خدا لعنت کنه ادم های ظالم رو

 5. بنظرت چ بگم ای سایت

 6. سلام لطفا ماشینهای اتوخدمت حداقل ۹۴،۹۵ رابدهید تامردادماه بدهید، چه بگویم مگه حرف دیگری هم دارم بزنم که سایتت میگه قبلا اینو گفتی،اره گفتم صدباردیگه هم میگم،پس لطفا بیخیال مانشوید

  • اقای پاک ور فقط سنگ دل خودتو به دل نزن

   • پاکروبابا ماشینهای کل اتوخدمت بدهید، چی بگم دیگه اقانصیر

    بچه های تهران واطراف تهران،ی وقت ملاقات بگیریددرخصوص اتوخدمتتان به حاج اقارییسی مراجعه کنید،نمایندگیها میگن شرکت ماشینو نمیده شرکت هم که دسترسی بهش نیست، ی دختر لاک جیغ ناخن زده نشسته انجا سرش تو کامپیوترفکرکرده وزیرالوزرا؟ دیگه فکرنمیکنه که سیستم اتوماسیون اداری که چندتافرم پذیرش ودعوتنامه ونامهای همشکل رابه تاییدمدیررساندن شاغ غول شکستن نمیخواد،انچنان بافیس وادا قیافه میگیره وپاسخگونیست ک عنهو تمام سایپاسواران چوپان وازپشت کوه امده اند،باباجان کار تو از ملابنویس هم راحتتره/چندین سال اتوخدمتی ها رامعطل کردیدکه بیان نازواداهای شمارادیدبزنندوبروند،ماشینهاراتحویل دهید،حتما بایدبرخوردخشن ودورازشآن صورت بگیرد، یاعلی

 7. سلام لطفا ماشینهای اتوخدمت حداقل ۹۴،۹۵ رابدهید تامردادماه بتونیم یک مسافرت باسایپا مطمئن شما ب شمال برویم، ماتکمیل وجه وبیمه وهمه راپرداختیم، لطفا اذیت نکنیدجناب سایپا،استدعاداریم،

 8. با سلام

  با توجه به انتشار خبر تعیین تکلیف مشتریان سایپا که در آن به مشتریان متضرر این طرح از سوی معاون فروش سایپا نسبت های ناروا داده شده بود جوابیه زیر وفق قانون مطبوعات از سوی مشتریان جهت انتشار ارسال می گردد.

  طرح اتوخدمت که از سال ۹۴ تا ۹۶ با عنوان پرداخت هزینه سفر به ازای پیش فروش هر خودرو توسط سایپا کلید زده شد باعث استقبال شمار زیادی از مشتریان این شرکت گردید که با سرمایه گذاری خود در روزهای افول تولید و رکود باعث به چرخش درآمدن چرخهای صنعت گردیدند.در این قراردادها ذکر شده بود که صلح در آن تا ۳ بار ممکن می باشد و همینطور پس از یک سال شرکت ملزم به ارسال دعوتنامه جهت تکمیل وجه بوده است. شرکت سایپا از آغاز سال ۹۷ و با توجیهات بی اساس ابتدا ۶ درصد از سود قراردادی اولیه را کم کرد وعلی رغم قرار داد اولیه ، از اواسط سال ۹۷ امکان صلح را به طور یکطرفه بست و هیچگونه دعوت نامه ای برای هیچ کدام از حواله ها ارسال ننموده است.پس از اعتراض مشتریان و پس از حدود یک سال از بهم زدن قرارداد اولیه به طور یکطرفه توسط شرکت سایپا،این شرکت طی بخش نامه ای از اختصاص یک دعوتنامه به هر کد ملی خبر داد.این بخش نامه نیز به طور ناقص و سلیقه ای انجام شده است و تاکنون هیچ خودرویی به دارندگان حواله تحویل نگردیده است.پس از آن شرکت مدعی است که علی رغم قراردادهای روشن ، به طور یکطرفه برای قیمت قطعی تعیین شده در قرار داد و همچنین تعداد حواله ها هم فسخ قرارداد نماید.

  در مصاحبه اخیر با معاون فروش سایپا ایشان نسبت ناروای واسطه به مشتریان متضرر این طرح داده است و همچنین به طور یکطرفه تمامی موارد روشن در قرارداد را فسخ کرده اند.باید از ایشان پرسید اولا زمان پیش فروش این خودروها چرا این شرکت به تعداد نامحدود اجازه خرید به مشتریان داده است؟ ثانیا با چه هدفی نسبت ناروای واسطه به مشتریان داده است؟ و ثالثا کدام ارگان قانونی اجازه فسخ یکطرفه قراردادها را به ایشان داده است؟

 9. ارواه عمتون که طبق قرار داد عمل کنید.
  شما هنوز دعوت نامه های اسقند ۹۷رو ماشین ندادین.
  په جوری میگید تکلیف اتو خدمتی ها مشخص شد مردمو انگول میکنید.
  شما دزد های کثیفی هستین