سامسونگ گلکسی نوت 10

مقایسه ابعاد سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ با گلکسی نوت ۱۰ پلاس

گلکسی نوت ۱۰ و ۱۰ پلاس ، پرچمداران جدید سامسونگ در آینده نزدیک معرفی می‌شوند. در این بخش قصد داریم ابعاد Galaxy Note 10 و Note 10 Plus را مورد بررسی قرار دهیم.

ما رندرهای زیادی از گوشی های سری گلکسی نوت ۱۰ مشاهده کرده‌ایم، اما تمام رندرها، تفاوت میان سایز دو گوشی نوت ۱۰ و ۱۰ پلاس را به خوبی نمایش نداده‌اند. در ادامه مجموعه کاملی از رندرهای مربوط به دو مدل مختلف نوت ۱۰ را نمایش خواهیم داد.

گلکسی نوت ۱۰ پلاس با صفحه نمایش ۶.۸ اینچ و وضوح QHD معرفی خواهد شد. شما نمی‌توانید آن را در تصاویر مشاهده کنید، اما این مدل به دلیل داشتن باتری ۴۳۰۰ میلی‌آمپری با وزن نسبتا سنگین ۱۹۸ گرم عرضه می‌شود.

اینطور که پیداست، گوشی Galaxy Note 10 با نمایشگر کوچک‌تر ۶.۳ اینچ و رزولوشن ۱۰۸۰p معرفی خواهد شد. به نظر می‌رسد این دستگاه دارای باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپری‌ست. به غیر از باتری و صفحه نمایش، هر دو گوشی هوشمند تفاوت‌هایی در سرعت شارژ و قابلیت‌های دوربین دارند؛ به عنوان مثال، نوت ۱۰ پلاس دارای یک سنسور ۳ بعدی ToF در بخش عقب خواهد بود. متاسفانه هیچگونه جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری در هر دو مدل وجود ندارد.

گلکسی نوت ۱۰ و ۱۰ پلاس در تاریخ ۷ آگوست معرفی خواهند شد و پس از یک دوره کوتاه، در دسترس قرار خواهند گرفت. انتظار می‌رود که قیمت پیشنهادی برای این دو دستگاه به ترتیب ۱۰۰۰ و ۱۱۵۰ یورو (در حدود ۱۱۱۴ و ۱۲۸۱ دلار) باشد.