فروش گوشی های هواوی

امسال ۲۷۰ میلیون نسخه از گوشی های هواوی فروش رفته است

بنیانگذار هواوی اعلام کرده است که امسال علیرغم تحریم‌های ایالات متحده٬ ۲۷۰ میلیون نسخه از گوشی های هواوی به فروش رفته است. این میزان فروش مورد نظریست که هواوی چند سال پیش برای آن هدف‌گذاری کرده بود.

اوایل هفته بود که هواوی ۶۴ روز زودتر نسبت به سال گذشته٬ از طریق شبکه‌های اجتماعی میزان فروش تلفن‌های هوشمند خود را اعلام کرد و گذر از فروش ۲۰۰ میلیون نسخه‌ای گوشی‌هایش را جشن گرفت. علیرغم اینکه هواوی در راس جنگ تجاری بین چین و ایالات متحده قرار گرفته و تحریم‌ها این شرکت را نیز شامل می‌شود٬ اما موفق شده است سهم‌خواهی خود در بازار را گسترش دهد. به گفته‌ی کارشناسان افزایش فروش گوشی های هواوی به لطف کاهش قیمت محسوس دو گوشی میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو به دست آمده است.

رن ژائوفی٬ بنیان‌گذار هواوی به رسانه‌های اروپایی اعلام کرده است که هواوی موفق به فروش مجموع ۲۷۰ میلیون نسخه گوشی موبایل شده است که ۲۰ میلیون نسخه بیشتر از پیش‌بینی تحلیلگران است. با بازگشت به سال ٬۲۰۱۶ هواوی ادعای سفت و سختی داشت که می‌خواهد ت سال ۲۰۲۱ به برترین گوشی‌ساز جهان تبدیل شود و اگر سال ۲۰۱۹ جمعا ۲۷۰ میلیون دستگاه را بفروشد٬ رسیدن به این هدف خیلی آسوده‌تر خواهد شد. این درحالیست که سامسونگ در سال ۲۰۱۸ موفق به فروش ۲۹۰ میلیون نسخه گوشی شده بود.

میزان فروش گوشی های هواوی بیشتر نیز می‌شود

هواوی میت ۳۰ از فناوری‌های مختلفی برخوردار است و ما امیدواریم بدون مشکل به عرضه‌ی جهانی برسد تا کاربران مختلف بتوانند از آن بهره‌مند شوند. در حال حاضر این گوشی‌ها بدون دسترسی به سرویس‌های گوگل (به خاطر تحریم‌های آمریکا) عرضه می‌شوند٬ که از همین موضوع یک مانع سخت برای فروش این محصول در غرب ساخته است. در انتهای سال٬ هواوی گوشی منعطف میت ایکس خود را رسما معرفی کرد و گفته می‌شود در فصل تعطیلات عرضه خواهد شد. با این عرضه٬ می‌توانیم شاهد افزایش هرچه بیشتر این مقدار فروش نیز باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*