شرایط فروش ایران خودرو

شرایط فروش ایران خودرو در ۲۸ آبان ۹۸

شرایط فروش ایران خودرو در ۲۸ آبان ۹۸ اعلام شد. شرکت ایران خودرو پژو پارس TU5 و پژو ۲۰۶ صندوق دار را از روز سه شنبه ۲۸ آبان ۹۸ به صورت اقساطی به فروش می‌رساند.

شرکت ایران خودرو مدتی قبل اعلام کرد قصد دارد خودروهای پژو ۲۰۶ صندوق دار را با قیمت ۸۰ میلیون و ۳۰۳ هزار تومان و خودرو پژو پارس TU5 را با قیمت ۸۵ میلیون تومان به صورت اینترنتی در روز دوشنبه ۲۷ آبان ۹۸ به فروش برساند، اما این خودروساز بزرگ کشور در اطلاعیه‌ای از تغییر زمان اجرای آن خبر داد و اعلام کرد این طرح فروش از روز سه شنبه ۲۸ آبان اجرا خواهد شد. در این طرح فروش خودروها با موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان تحویل داده می‌شوند. در ادامه جزئیات شرایط فروش ایران خودرو در ۲۸ آبان ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

نکات مهم:

  • در این بخشنامه فروش فقط افراد بالای ۱۸ سال سن اجازه ثبت نام دارند.
  • در زمان تحویل مدارک به نمایندگی، ارائه گواهینامه رانندگی الزامی است.
  • در زمان ثبت نام امکان انتخاب کد نمایندگی فعال است.
  • در این طرح فروش فقط مشتریان حقیقی قادر به ثبت نام هستند؛ از این رو ثبت نام مشتریان حقوقی، کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی ممکن نخواهد بود.
  • در این طرح فروش محدودیت کد ملی وجود دارد و به ازای هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو عرضه می‌شود، اگر مشتری بر خلاف این بند به ثبت نام بپردازد، قرارداد وی به شکل یکطرفه توسط ایران خودرو لغو می‌شود.
  • تمامی متقاضیانی که در ۱۸ ماه قبل برای خرید خودرو ثبت نام کرده‌اند، در این طرح فروش اجازه ثبت نام ندارند، از این رو ثبت نام بر خلاف این بند باعث باطل شدن قرارداد به صورت یکطرفه توسط ایران خودرو خواهد شد.

شرایط فروش ایران خودرو – ۲۸ آبان ۹۸

نام خودرو قیمت پیش پرداخت ۲ فقره چک به مبلغ
پژو پارس TU5 ۸۵ میلیون تومان ۷۶ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان ۵ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان
پژو ۲۰۶ صندوق دار ۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۷۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان ۴ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*