قطعی اینترنت

وزیر ارتباطات به نامه نمایندگان مجلس درباره قطعی اینترنت پاسخ داد

پس از ارسال نامه نمایندگان تهرانی مجلس شورای اسلامی به وزیر ارتباطات، محمد جواد آذری جهرمی به این نامه پاسخ داد و گفت در مذاکره با نهادهای امنیتی پیگیر رفع قطعی اینترنت است.

امروز صبح ۳۰ نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواستند هرچه زودتر اینترنت موبایل وصل شود. در متن این نامه آمده است:

جناب آقای آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، احتراما عنایت دارید که قطع طولانی مدت اینترنت به ویژه اینترنت موبایل ضرر و زیان هنگفتی را بر اقتصاد فضای کسب و کار و فضای آموزشی و پژوهشی کشور تحمیل کرده است. حال که با مشارکت هوشمندانه مردم فهیم ایران به خصوص تهران، آرامش حاکم شده است، انتظار آحاد مردم، دانشگاهیان، کسبه، بازاریان و کارآفرینان، تسریع در برقراری اینترنت موبایل استان تهران است.

توضیح وزیر ارتباطات درباره رفع قطعی اینترنت

پس از ارسال این نامه از سوی نمایندگان مجلس به محمد جواد آذری جهرمی، وی به آن پاسخ داد و اظهار کرد پیگیر اتصال اینترنت بوده و به محض دریافت مجوز از شاک (شورای امنیت کشور)، اینترنت وصل خواهد شد. آذری جهرمی در این نامه نوشته است:

نامه شما دریافت شد. قطعا قطع اینترنت لطمه‌های جبران ناپذیری به اقتصاد و به خصوص اقتصاد نوپای دیجیتال کشور وارد کرده و مطالبه شما در نامه ارسالی به جا و دقیق است. شخصا در وزارت ارتباطات و دولت و در مذاکرات متعدد با نهادهای امنیتی پیگیر برقراری مجدد ارتباطات بوده و هستم و این روزها بی شک یکی از دوران‌های سخت و طاقت فرسا برای مجموعه وزارت ارتباطات و صد البته بیش از آن برای مردم ایران است.

نهادهای امنیتی کشور معتقدند در برقراری مجدد ارتباطات باید جانب احتیاط را رعایت کرد و بر این اساس تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را به اپراتورها ابلاغ نکرده است. قطع به یقین به محض دریافت مجوز از شورای امنیت کشور، ارتباطات در اسرع وقت به شرایط قبلی برگردانده خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۶ دیدگاه

 1. سلام اینارو ولش کنید تازه گفتم برم کلش بازی کنم پابجی بازی کنن زدن به انگیزه هامون چیز کردن. حالا یه خوبی داشت قطی اینترنت اونم ماشینمو باز کردم تعمیرش کنم حالا توش موندم همه چی گرونه پولم نمیرسه درستش کنم از فردا میرم دنبال وام تا ماشینو درستش کنم الان یه هفتست تو حیاط دل و رودش بیرونه.

 2. جناب روحانی هرروز صب که با ماشین سرکار تشریف میبری بین راه یه اماری هم از قیافه های مردم بگیر تا حساب دستت بیاد

 3. از وصل کردم اینترنت میترسن بعد زر میزنن میگن ما امنیت داریم کدوم امنیت این امنیتی که با وصل کردن اینترنت موبایل به خظر میوفته باید داستان کرد توش…

 4. سلام من خوندم که دیشب وزیر کشور تو مصاحبش تو شبکه یک گفته امروز قرار با شورای امنیت ملی جلسه داشته باشن تا درباره اینترنت حرف بزنن و برای بقیه استانها وصلش‌ کنن.ادمین بنظرم متن مصاحبشرو بزار.

 5. خود پیامبر و همینطور رهبر معظم ایران گفتن که ابروی معمن از خانه خدا هم بالاتره وقتی دارمد خیلیامون از اینترنت هست برنامه نویسی و .. یکی خودم الان چون اینترنت قطع بود نتونستم کار کنم پول در بیارم پول مردم و بدم اومد در خونه ابرومو بردن اگه اینترنت بود ابروم حفظ میشد ابروی معمن رفته چرا نمیفهمن احتیاط واسه وقتیه که ابرو معمن نره خدا از شون نگذره

 6. همیشه دو روز از فتنه گرا عقب ترید بعد مردم باید بیان جمع کنن حالا هم نت قطع کردید مردم از نون خوردن انداختید

 7. همین مردم بودن که تمامی فتنه ها رو تو نطفه خفه کردن
  به جای وایستادن جلوی مردم جلوی فتنه گرا رو بگیرید شما که اطلاعات دارید که کشور به هم نریزن

  • همون هایی که تو یکی واسه خودت بهشون میگی فتنه مردم گشنه و فقیر بودن .در ضمن شما و امثال شما کل مردم زجر کشیده و فقیر ایران نیستی همون ده درصد پولدار و بی نیاز هستی که فقط واسه اینترنتت جلز و ولز میکنی پس خودتون رو نگید مردم .و هر اعتراضی رو نگید فتنه .فتنه امثال شما هستید .

 8. خسارت ناشی از قطع شدن اینترنت مردم در سراسر ایران معادل خسارت ناشی از استفاده از سلاح کشتار جمعی بوده است.

 9. از قراره معلوم اینجوری بوش میاد ک حالا حالاها باید این حالتی🤔🤨بمونیم

 10. جواد آقا پَ چه میکنی ؟!