احتمال برابری سایز گلکسی اس 11 پلاس و نوت 10 پلاس وجود دارد!

شایعات منتشرشده نشان می‌دهند سایز گلکسی اس 11 پلاس (Galaxy S11 Plus) با نوت 10 پلاس برابر است، اما آیا این موضوع حقیقت دارد؟

در اوایل هفته جاری شاهد انتشار تصاویری از محافظ صفحه نمایش گلکسی اس 11 بودیم که به ما نشان می‌داد این دستگاه دارای حفره روی صفحه نمایش بوده و همانند گلکسی نوت 10 (Galaxy Note 10) حاشیه نسبتا کمی دارد. با این حال، یک نفر آن محافظ را با صفحه گلکسی نوت 10 پلاس مقایسه کرده است و می‌توان گفت بزرگ‌ترین مدل گلکسی اس 11 می‌تواند ابعاد یکسانی با مدل پیشرفت نوت 10 داشته باشد.

گلکسی اس 11 پلاس

همانطور که از تصویر هم مشخص است، به نظر می‌رسد Galaxy S11 Plus نسبت به گلکسی نوت 10 پلاس (Galaxy Note 10 Plus) جمع و جورتر است، اما این بدان معنا نیست که نگه‌داری و استفاده از آن در یک دست می‌تواند بهتر از مدل پیشرفته نوت 10 پلاس باشد. کماکان باید منتظر بود و دید که این صفحه نمایش متعلق به کدام یک از گوشی های پرچمدار آینده سامسونگ است. شایعات منتشرشده نشان می‌دهند Galaxy S11 و S11 Plus به ترتیب دارای صفحه نمایش 6.7 و 6.9 اینچ هستند و این نشان می‌دهد بزرگ‌ترین مدل اس 11 ممکن است ابعاد بلندتری نسبت به نوت 10 پلاس داشته باشد.

گلکسی اس 11 پلاس

متاسفانه هیچ راهی برای اطمینان کردن به موارد منتشرشده وجود ندارد. گمانه‌زنی مبتنی بر محافظ صفحه نمایش یک گوشی پرچمدار، آن هم چند ماه قبل از زمان معرفی، چیزی نیست که همواره وجود داشته باشد و ما فقط می‌توانیم منتظر بمانیم تا اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری منتشر شود.

۲ دیدگاه

  1. میترکونه این غول

    (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*