طرح تبدیل رنو ساندرو

طرح تبدیل رنو ساندرو به چانگان سی اس ۳۵ در دی ۹۸

طرح تبدیل رنو ساندرو به چانگان سی اس ۳۵ در دی ۹۸ اعلام شد. شرکت سایپا برای انجام تعهدات معوقه خودروهای رنو ساندرو از طرح تبدیل به خودرو چانگان CS35 استفاده می‌کند.

طی دو سال گذشته خودروسازان داخلی از جمله ایران خودرو و سایپا برای انجام تعهدات خود با مشکلات زیادی مواجه شدند که دلیل این بدقولی‌های خود را تحریم و نداشتن قطعات مورد نیاز برای تولید محصولات جدید می‌دانند. در همین راستا برخی از مشتریان این خودروسازان همچنان با گذشت زمان زیادی، خودرو ثبت نامی خود را تحویل نگرفتند. به همین دلیل خودروسازان برای انجام تعهدات خود از طرح‌های تبدیل با خودروهای قابل تحویل استفاده می‌کنند.

جزئیات طرح تبدیل رنو ساندرو

گروه خودروسازی سایپا برای مشتریان خودرو رنو ساندرو ثبت‌نامی طرح جایگزین آن با خودرو چانگان سی اس ۳۵ را در نظر گرفته است. از این رو مشتریانی که حواله ساندرو را در اختیار دارند، قادر خواهد بود خودرو چانگان را با قیمت مبنای ۱۰۵ میلیون تومان از شرکت سایپا تحویل بگیرند. بررسی‌ها حاکی از آن است که در انبارهای شرکت سایپا ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دستگاه از خودرو چانگان سی اس ۳۵ وجود دارد و ممکن است آنها را طی روزهای آینده در قالب فروش فوری به بازار عرضه کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

 1. چانگان نسبت ب رنو خیلی خوشگل تره ولی مابقی چیزاش نه

  • همه چیزش از ساندرو سرتر هست

   هم پرفورمنس موتورش
   هم گیربوکس اتوماتیکش
   هم سیستم فرمانش
   هم آپشناش

   فقط جالب اینه که خودروسازان خوب فهمیدن ملت ایران رو چه طور چپاول کنن

   رفتن از دایچا رومانی ماشین وارد کردند به اسم رنو می دن خورد مردم و جالب تر اینه که مردم هم در پوست خودشون نمی گنجند!

   با سپاس