دوشنبه سوری همراه اول

در طرح دوشنبه سوری همراه اول ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان جایزه دریافت کنید

اپراتور اول کشور در پایان هر ماه در قالب طرح دوشنبه سوری همراه اول در راستای افزایش رضایتمندی مشترکان هدایایی چون اینترنت رایگان را در نظر می‌گیرد. مشترکان در آخرین دوشنبه دی ۹۸ نیز می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند.

همراه اول به عنوان اپراتور اول کشور با هدف تکریم و افزایش رضایت مشترکان خود در پایان هر ماه در قالب طرح دوشنبه سوری برای مشترکان هدایایی را در نظر می‌گیرد. در دوشنبه سوری ۳۰ دی ۹۸ مشترکان از بسته‌های اینترنت ۵۰۰ تا ۱۰۰ گیگابایت برخوردار خواهند شد.

فعال‌سازی طرح دوشنبه سوری همراه اول

مشترکان اپراتور همراه اول برای استفاده از بسته‌های اینترنت رایگان یک روزه، در دوشنبه پایان هر ماه با شماره‌گیری کد دستوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴ مربع (#۶۴*۱۰۰*) این بسته را فعال‌سازی کنند. جدیدترین طرح دوشنبه سوری این ماه نیز در روز دوشنبه ۳۰ دی ماه است که برای مشتریان بسته‌های اینترنت ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه (از ۵ صبح تا ۱۷ عصر) در نظر گرفته شده است و کلیه مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری (#۶۴*۱۰۰*) از آن بهره‌مند شوند. گفتنی است مشترکان تا ساعت ۲۳:۵۹ دوشنبه ۳۰ دی فرصت خواهند داشت تا این هدایا را فعال کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*