سامسونگ گلکسی اس 20 اولترا

مقایسه وزن و ابعاد گلکسی اس ۲۰ با پرچمداران پیشین سامسونگ

تاکنون اطلاعات زیادی از اعضای خانواده Galaxy S20 به بیرون درز کرده است. این‌بار قصد داریم وزن و ابعاد گلکسی اس ۲۰ اولترا، پلاس و مدل استاندارد را با گوشی‌های سری گلکسی اس ۱۰ و نوت ۱۰ سامسونگ قیاس کنیم.

در رندرهایی که وب‌سایت PhoneArena منتشر کرده، گوشی ۶.۲ اینچی گلکسی اس ۲۰ کمی کشیده‌تر و ضخیم‌تر از گلکسی اس ۱۰ دیده می‌شود. ابعاد این دو دستگاه، به ترتیب ۱۵۱.۷×۶۹.۱×۹.۱ و ۱۴۹.۹×۷۰.۴×۷.۸ میلی‌متر درج شده است. البته محصول جدید نباید وزن زیادی داشته باشد و احتمالا اندکی از گوشی ۱۵۷ گرمی S10 سنگین‌تر خواهد بود.

ابعاد گلکسی اس 20

به ابعاد گلکسی اس ۲۰ پلاس (۱۶۱.۹×۷۳.۷×۸.۹ میلی‌متر) بپردازیم که انتظار می‌رود یک گوشی ۶.۷ اینچی باشد. این دستگاه هم در قیاس با گوشی ۶.۴ اینچی گلکسی اس ۱۰ پلاس (۱۵۷.۶×۷۴.۱×۷.۸ میلی‌متر) دارای ارتفاع زیادتر، پهنای کمتر و ضخامت بیشتری خواهد بود. مدل پلاس خانواده S10، وزن ۱۷۵ گرمی داشت و جانشین آن باید اندکی سنگین‌تر باشد.

ابعاد گلکسی اس 20 پلاس

اما گفته می‌شود ضخامت گلکسی اس ۲۰ اولترا با احتساب برآمدگی ماژول دوربین، به ۱۰.۲ میلی‌متر می‌رسد؛ ماژولی که برخوردار از یک سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی است. ظاهرا این پرچمدار با ابعاد ۱۶۶.۹x76x10.2 میلی‌متری، کشیده‌تر از گلکسی نوت ۱۰ پلاس است؛ اما پهنای کمتری دارد. پس می‌توان گفت نگه داشتن چنین گوشی بزرگی در دست، راحت‌تر خواهد بود. البته وزن مدل اولترا، به بیش از ۲۰۰ گرم خواهد رسید و این در حالی است که نوت ۱۰ پلاس، ۱۹۶ گرم وزن داشت.

ابعاد گلکسی اس 20 اولترا

سامسونگ مراسم رونمایی از گوشی‌های سری گلکسی S20 را در تاریخ ۲۲ بهمن، در شهر سان‌فرانسیسکو برگزار خواهد کرد. در این مراسم شاهد معرفی یک گوشی منعطف جدید، با نام احتمالی گلکسی زد فلیپ هم خواهیم بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*