هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی بادز پلاس

هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی بادز پلاس معرفی شد

هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی بادز پلاس (+Samsung Galaxy Buds) در کنار گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۰ معرفی شد. این هدفون نسبت به نسل پیشین خود، عمر باتری ۲ برابری و کیفیت مکالمات بهتر را ارائه می‌کند.

در کنار گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۰ و گوشی تاشو منعطف گلکسی زد فلیپ، سامسونگ از هدفون بی سیم جدید خود به نام بادز پلاس نیز پرده برداری کرد. نسخه‌ی اصلی بادز به خاطر راحتی، کیفیت صدای مناسب و عمر باتری شش ساعته‌ای که داشت، ارائه‌ی جذابی از سوی سامسونگ به کاربران بود. حال امسال نسل جدید این دیوایس به نام سامسونگ گلکسی بادز پلاس بدون تغییر فرمول برنده و فقط با ایجاد تغییراتی نسبت به نسخه‌ی اصلی در اختیاران طرفداران سامسونگ قرار خواهد گرفت.

عمده‌ترین تغییر این نسل نسبت به نسل گذشته، عمر باتری دو برابری آن، درحالی است که قیمت آن فقط ۲۰ دلار گران‌تر شده است. این افزایش عمر باتری، به خاطر توانایی ذخیره‌ی انرژی بیشتر سلول‌های انرژی داخلی گلکسی بادز پلاس است. بادها و کیس شارژ +Buds دارای ابعاد نسل گذشته است و وزن کلی دیوایس‌ها ۱۰ درصد افزایش داشته است (۶.۳ گرم در هر گوشی).

مقایسه مشخصات فنی گلکسی بادز پلاس با بادز معمولی

گلکسی بادزگلکسی بادز پلاس
قیمت۱۲۹ دلار۱۴۹ دلار
اندازه ایرباد۱۷.۵ در ۱۹.۲ در ۲۲.۵ میلی‌متر
وزن ۵.۶ گرم
۱۷.۵ در ۱۹.۲ در ۲۲.۵ میلی‌متر
وزن ۶.۳ گرم
عمر باتری
 ظرفیتگوشی‌ها: ۵۸ میلی‌آمپر ساعت

قاب: ۲۵۲ میلی‌آمپر ساعت

گوشی‌ها: ۸۵ میلی‌آمپر ساعت

قاب: ۲۷۰ میلی‌آمپر ساعت

 مدت پخشگوشی‌ها: ۶ ساعت

قاب + گوشی‌ها: ۱۳ ساعت

گوشی‌ها: ۱۱ ساعت

قاب + گوشی‌ها: ۲۲ ساعت

 مدت مکالمهگوشی‌ها: ۵ ساعت

قاب + گوشی‌ها: ۱۱۱ ساعت

گوشی‌ها: ۷.۵ ساعت

قاب + گوشی‌ها: ۱۵ ساعت

شارژ
 شارژ سریع۱۵ دقیقه شارژ = ۱۰۰ دقیقه پخش۳ دقیقه شارژ = ۶۰ دقیقه پخش
 بی‌سیمبلهبله
ارتباطاتبلوتوث نسخه ۵
اتصال به یک دیوایس
بلوتوث نسخه ۵
اتصال به دو دیوایس
اسپیکر۱ مسیره دینامیک۲ مسیره دینامیک
ووفر + تویتر
میکروفون‌ها۱ خارجی
۱ داخلی
۲ خارجی
۱ داخلی
ایزوله‌سازی نویزبلهبله
آگاهی از صدای محیطبلهبله
پد لمسیپخش، توقف، بعدی، ولومپخش، توقف، بعدی، ولوم، اسپاتیفای
مقاومت در برابر آبIPX2IPX2
سازگاری اپلیکیشناندرویداندروید، آی او اس
دستگاه‌های سازگاراندروید ۵.۰ / رم ۱.۵ به بالا
آیفون ۷/ آی او اس ۱۰ به بالا
اندروید ۵.۰ / رم ۱.۵ به بالا
آیفون ۷/ آی او اس ۱۰ به بالا
رنگبندیمشکی، سفید، زرد، نقره‌ایمشکی، سفید، آبی، قرمز

 

این ایرفون برخلاف نسخه‌ی سال گذشته‌ی خودش که از یک دستگاه متصل پشتیبانی می‌کرد و به طور کلی دو میکروفون برای ارائه داشت، اکنون دارای دو میکروفون خارجی است که می‌تواند عملکرد نه چندان خوب بادز اصلی در ارائه‌ی مکالمات شفاف را برطرف کرده و مکالماتی بدون طنین و صداهای تحریف شده را به ارمغان بیاورد. با این حال خبری از نویزکنسلینگ فعال در این هدفون نیز نیست و برای نشنیدن صدای اطراف، باید به گوش‌های خودتان اعتماد کنید. همچنین از آنجایی که تغییری در اندازه‌ی گوشی‌ها ایجاد نشده، بهبود کیفیت صدای بادها نیز خیلی چشمگیر نیست. با این حال فراموش نکنید که چنین هدفونی با این رنج قیمتی، همچنان می‌تواند کیفیت صدای مناسبی را ارائه کند.

هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی بادز پلاس

با توجه به همکاری سامسونگ با اسپاتیفای، شما می‎توانید تنها با یکبار فشردن دکمه پلی، موسیقی یا پادکست موردعلاقه‌تان را در هر جایی گوش کنید.

قیمت سامسونگ کلکسی بادز پلاس

در پایان، لازم به ذکر است که اپلیکیشن مدیریت بادز پلاس اکنون در اپ استور اپل نیز قرار گرفته است تا فارغ از پلتفرمی که روی گوشی شما نصب است، بتوانید بی‌مشکل از هدفون بی سیم جدید سامسونگ استفاده کنید. قیمت گلکسی بادز پلاس سامسونگ ۱۴۹ دلار اعلام شده است.