رنگ های جدید گلکسی اس 20

رنگ های جدید گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس سامسونگ معرفی شد

رنگ های جدید گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس سامسونگ پیش از آغاز عرضه آن‌ها معرفی شد. این دو گزینه رنگ در زمان معرفی Samsung Galaxy S20 و مدل Plus آن وجود نداشت.

برای سامسونگ گلکسی اس ۲۰ و سامسونگ گلکسی اس ۲۰ پلاس گزینه‌های رنگ محدود جدیدی معرفی شد. به عبارتی رنگ های جدید گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس برخلاف نسخه‌های اولیه در تعداد کمتری عرضه می‌شوند. در حال حاضر، حین پیش خرید این دو گوشی، با نسخه سفید رنگ‌ رو به رو خواهید شد. تصاویر این نسخه را در پایین مشاهده می‌کنید.

رنگ‌های جدید شامل آبی و قرمز است. به احتمال زیاد این دو نسخه در ابتدا فقط تحت قرارداد با اپراتورها عرضه می‌شوند. تعداد محدودی از خرده فروشان نیز آن‌ها را برای فروش تحویل خواهند گرفت. به عنوان نمونه برای خرید سامسونگ گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس با رنگ قرمز یا آبی در آمریکا، باید به فروشگاه بست بای مراجعه کنید.

افشاکننده شناخته شده اخبار مربوط به گوشی‌های هوشمند در توییتر با نام کاربری Ice Universe، عکس‌هایی از رنگ های جدید سامسونگ Galaxy S20 و +Galaxy S20 در دنیای واقعی در اختیارمان قرار داد. طبق گزارش جدید وی، برای ایرباد گلکسی بادز پلاس نیز یک رنگ قرمز، فعلا مخصوص کره جنوبی، در راه است.

ساعاتی بعد از انتشار اخبار اولیه درباره رنگ های جدید Galaxy S20 و +Galaxy S20، عکس‌های بیشتری از نسخه قرمز رنگ آن منتشر شد. این گزینه با عنوان Aura Red شناخته می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. و در نوع نور پردازی شده هواوی بهتره شما کافیه فقط ناوا۵تی رو ببینید حال کنید

  2. رنگ های شیائومی خیلی بهتره در نوع ساده

  3. خوبه رنگشو میشه با ایر پادز ست کرد

  4. سفید،صورتی،قرمزش خوشگلن